Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ajándékozásnál minden évben...

Ajándékozásnál minden évben az van, hogy öt percig hallgatom, hogy minek költöttem ennyit, ahelyett, hogy csak megköszönné és elvenné. Valakinél még ilyesmi?

Figyelt kérdés

Miert kell ezt basszus....

Kb 5 e ft ertekben kapott ajandekot.


Meg amikor tegnap mondtam h boldog nevnapot, ilyet szolt, hogy “mikor volt az mar...”, hetfon, es mindig hetvegen szoktuk tartani....


2018. nov. 25. 09:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként miért nem tudják ezt kezelni?

Pl. aki itt azt írta, minden évben könyvet ad anyuka kedvenc írójától. Miért nem lehet azt mondani, hogy "Jaj de jó, már úgy vártam, mikor jelenik meg ez a könyv. Köszönöm!".

Ez a "nem kellett volna", vagy a "miért költesz", tényleg olyan álszent. És hülyeség is, semmi információtartalma. Persze, hogy nem kellett volna, hiszen az ajándék az nem kötelező, hanem adható. Én értem a kérdezőt is, és a többi bosszankodót is. (Akinek meg nagykabátot vesznek ajándékba, előzetes egyeztetés nélkül a felnőtt gyerekei, azt ne keverjük ide.)

2018. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor a mi családunk furcsa, mert mi még ruhában is ismerjük egymás ízlését, sőt olyan 80%-ban még a méretet is be tudjuk lőni.
2018. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ajándék lónak ne nézd a fogát.
2018. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!