Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Együtt maradni vagy menni?

Együtt maradni vagy menni?

Figyelt kérdés

A testvérem pár napja vallotta be, hogy már nincsenek együtt a barátnőjével. A helyzetet bonyolítja, hogy van egy 15 hónapos közös gyermekük, albérletben laknak. Együtt élnek még mondván, hogy a gyermek érdeke ezt kívánja. Tovább bonyolítja a helyzetet, hogy a szakítás azért következett be mert vélhetően a sok anyagi probléma miatt elhidegültek egymástól és az öcsém barátnője összejött a tesóm egyik barátjával aki most oda is költözött.

Tehát most így élnek együtt négyesben. Természetesen a két férfi kerüli egymást.

A szüleink és én azt javasoltuk, hogy ne maradjon, mert ez így nem egészséges, ez hosszú távon biztos, hogy nem jó gyereknek és egyáltalán senkinek sem. De a testvérem hajthatatlan. Ő nem hagyja a gyerekét neki csak ő a fontos.

Tudjuk, hogy nem igazán tudunk neki segíteni, neki kell meghozni a döntést mi csak támogatni, meghallgatni tudjuk ha szüksége van rá.


Az érdekelne, hogy mások hogyan vélekednek egy ilyen helyzetről.



2018. nov. 29. 10:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
10 állj le a b aszodád- reklámozássál - körülnéztem, sok normális család van, nem kell a lepratelepetek.
2018. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

10

Értjük, csakúgy tarthattad magad mellett is a csávódat, ha engedted,hogy nőzzön, aztán persze kiderült, hogy ez neked is "igényed".


Maradjunk annyiban, hogy a szabados szexuális szokásaitok, és az, hogy az aktuális szexpartnetekre lőcsöltétek a gyerekeiteket, olyan messze vannak a kulturált, funkcionális családtól, mint Makó Jeruzsálemtől.

2018. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
9%
Mégis fel lettek nevelve sérülés nélkül a gyerekeink,és elejétől tudtam a barátnőiről,mivel eleve igy indultunk h poligámok vagyunk nem vagyunk monogámok de mi nem sikitozunk percenként h jaj megcsal ha leengedem focizni jaj biztos megcsalt ha nem ir vissza...mint a sok monogám aki azt se tudja a férje a melóhelyén a kolléganőit hányszor vágta gerincre és haza megy a képetekbe hazudni,a feleségek ugy szint a kollégával haverral simán elmennek otthon meg leadják a szende feleség mesét .. Na mi nem vagyunk álszentek.. Ti azok vagytok és irigyek a normális boldog emberekre akik mernek jol élni, élvezni az életet,nem társadalmi elvárásbol szarul élni 5 évente válni v 10 20 évig élni egy fosban mert uyg illik-.. Lehet irigykedni :(
2018. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

13 én speciel szánlak, nem irigyellek. És nem csak azért, mert nem szoktam irigykedni, hanem azért mert be vagy tokozódva a saját helyzetedbe. Rengeteg normális család van, és felnevelik normálisan a gyerekeket. Itt nem jellemző a gyakorin, mert ide a problémák jönnek - meg az öntelt sötét alakok, akik ha van egy probléma, azt tudják csak rávágni: de nekünk jobb, bebe.

Itt egy albérleti drámáról van szó. A főbérlő majd szétcsap köztük, nem hiszem, hogy elnézné, hogy kupit csináljanak a lakásából.

Szóval, nyugodj le 13, lehet normálisan családban is élni.

Itt és a bulvárban nem olvashatsz erről, mert unalmasak ezek a rendes családok.

"A boldog családok mind hasonlók egymáshoz, minden boldogtalan család a maga módján az." L.Tolsztoj

2018. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

13

Irigykedni?

Mire?

Arra,hogy olyan proli közegben élsz, ahol minden ismerősöd hazug, álszent, nulla tisztelet és sehol egy méltósággal, tartással rendelkező ember, és működő házasság?


Vagy arra kellene irigykednem, hogy az aktuáls dugópartned meg a dugópartnered dugópartnere csőszölte a gyerekeiteket?


Az inkább hányingert keltő, alpári és közönséges. Az én környezetemben őszinte és boldog házasságok vannak, kiegyensúlyozott kapcsolatokkal. Nem bagzó nyulak, akik ütre-fütre összefekszenek mindenkivel és keverik össze gyerekneveléssel, de legalább "őszinték".


Szánlak.

2018. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

13

Akartam kérdezni,hogy komolyan ahhoz gyártasz ideológiát, hogy a férjed csakúgy maradt veled papíron, ha mellette mekettyinthetett mindenkit, aki szembejött és még az orrod alá is dörgölte?


Hejj, de szép boldog házasság!

2018. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Mikor megismertem nekem volt két pasim is már neki senki épp és nem érdekelte h két pasim van.. Szóval ő is türi h van más is nekem is és neki is van több alkalmi és tartós barátnője,az egyik hosszan tartó barátnőjének volt rajta kivul is egy másik párja ő is itt élt évekig a párjával. igen van akivel az otthonunk is megosztottuk,megosztjuk. Nem jön a főbérlő szét csapni mivel a saját házunk, nem proli albi és az költözött költözik ide akit mi ide engedünk,ti albiban gondolkodtok mert csak oda tudtok szülni v anyosék nyakára... Befejeztem,sivár életetek van,sose értek fel egy poliamur közösség érzelmi szintjére.


[link]

2018. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

17-es vannak ilyenek, mint ti, nem baj, annyira nem érdekes, hogy itt napokig taglaljuk.

Az albérlet NEM rád vonatkozott, hanem bátorkodtam e magasröptű kitérő után visszatérni a KÉRDÉSHEZ.

Tegye más is.

2018. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28%
boldog házasságok vannak, kiegyensúlyozott kapcsolatokkal. Ja amig kinem derült épp ki lépett félre v kitart szeretőt.. Inkább képmutatás van vagy ülés a szarban. :D
2018. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd már be 61%, törődj bele, hogy sivár életünk van, és sose érünk fel egy "poliamur közösség érzelmi szintjére".
2018. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!