Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülei (családja) a legnagyobb...

Szülei (családja) a legnagyobb ellenségei, másnak is volt így?

Figyelt kérdés
Aláznak, lehúznak, megkérdőjeleznek, bántanak, ócsárolnak, szidnak... Egy hétvége alatt úgy elveszik az életkedvedet és levesznek az életről.
2018. dec. 1. 14:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az a másik, hogy a drága apám rengetegszer csúnyán megvert, vagy fenyeget vele... Ebből egyszerűen nincs kiút.
2018. dec. 2. 07:49
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. Nulla tamogatas, csak a lebszas, a verekedes, a negativ kritikak es neha egy kis mezesmazas nyalokazas, hogy kesobb legyen kibe belerugni. Persze beszelni nem lehet veluk semmit, mert ok lehetnek idegbetegek es faradtak is de azert ok a presztizsemberek es megbanod meg hogy ilyeneket mondtal. Ezt persze a baratokkal, baratnokkel szepen kibeszelik, hogy aztan kiforgatva az egeszet ujra a fejedhez vagjak. Es ez megy az ertelmisegi szferaban pl.
2018. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg pont abban nem fogsz tamogatast kapni, amit hianyolsz, mer az nekik sincs, nem tudjak, hogy mirol beszelsz.
2018. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Basszus, sok előttem szóló válaszát mintha csak én írtam volna...

Egyébként igen, velem is így van. Hiába vannak diplomás szüleim, hiába vagyunk elméletileg értelmiségi család. Amióta az eszemet tudom, csak az alázást, bszogatást, szidást kaptam, és azt hallgattam, hogy hogyan veszekednek anyámék egymással, hogyan veszekednek a testvéremmel, hogyan veszekednek velem.

Minden életkedvem elmegy, ha velük vagyok, de úgy látom, nem vagyok egyedül.

2019. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!