Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek akkor amikor...

Mit tegyek akkor amikor telefonozok és a szüleim elkezdenek gyanakodni gyanakodni hogy talán nem-e csajozok?

Figyelt kérdés
Amikor YouTubeon videót nézek akkor azt gondolják hogy nem-e erotikus filmeket nézek. Amikor pedig olvasok akkor pedig azt hiszik hogy egy lánnyal chatelek. Minden mondatomat félreértik és elkezdenek röhögcsélni. Hiába magyarázom el mindig nekik hogy nincs csajom és nincs is rá szükségem mert vannak barátaim, azt sem értik meg. Mit tegyek hogy abbahagyják ezt mert már qrvãra elegem van belöle

2018. dec. 11. 22:48
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy a gyanakodni-t kétszer írtam
2018. dec. 11. 22:52
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Gyanakodom, gyanakodom, hogy az lenne a legjobb, ha hagynád a youtubeot, a telefont, kikerülnél a szüleid látó-és hallóköréből és bátran udvarolnál egy helyes lánynak.
2018. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Hazudd azt h meleg vagy, had fájjon a xar lelkük xdd
2018. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Thispain ***** válasza:
86%
Mondhatod azt is, hogy annak később lesz itt az ideje.
2018. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Mi van ha igen?
2018. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól gondolom kb. 12-14 éves lehetsz.

Ne foglalkozz velük :)

2018. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%

Youtube-on nincs is erotika.

SAJNOS.

2018. dec. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Viccen kívül, jól értem, hogy belebámulnak a telefonodba? Akkor maximum akkor használd, mikor nem látják.

Az ilyenekből lesznek az olyan szülők, mint az enyémek, akik csodálkoznak, hogy miért nem megyek haza karácsonyra, meg miért nem hívom őket...

2018. dec. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Fúj, de utálom az ilyen szülőket, akik valamiféle cirkuszi állatnak hiszik a gyereküket, és minden mozdulatát heves kommentárokkal és vihogással figyelik. "Nézd, milyen cuki, hát eszi a fagylaltot, hát nem aranyos?" aztán "Jaj, de édi, nézd, támaszkodik a falnál", és aztán pár év múlva jön a "hú, hát biztos csajozik, ugye, fiam, te egy p1namalom vagy, ugye? UGYE?!!" Mondjuk főleg azért utálom, mert az én szüleim (főleg az apám) is ilyen volt, a vécére is jött volna utánam, hogy mindent tudjon rólam, kivel találkozom, kivel beszélgetek, kit hívok fel. Mivel ez nem működött, elkezdett mindenféléket kitalálni, hogy én biztos ezt és ezt csinálom, aztán gyanúsítgatni mindenfélével. Olyan is volt, hogy belopózott mögém, mikor chateltem, és megpróbált belelesni a privát beszélgetésembe. Hát majdnem szájba is vágtam...


Sajnos nincs más megoldás, mint mindent titokban tartani előlük és minimálisra csökkenteni az interakciót. Nem beszélgetni, nem mondani semmit, elhallgatni a jelenlétükben. Vegyék észre magukat, hogy semmi közük a magánéletedhez, nem vagy a tulajdonuk, nem vagy hörcsög a terráriumban.

2018. dec. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonymousreview60 ***** válasza:
81%
Esetleg te magad direkt mutasd meg nekik, amit nézel olvasol. Egy idő után megunnák. Ettől még a pinabubus elvárás megmaradna.
2018. dec. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!