Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van okom gyanakodni?

Van okom gyanakodni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, egy edzésre járunk. Onnan nekem megtetszett egy srác. Ezt elmondtam a barátnőmnek, azóta viszont folyamatosan a fiúról beszél, hogy miket tudott meg róla, meg hogy hozzá oda szokott menni beszélgetni, meg az fiú anyukáját is kérdezgette a srácról és most mondja, hogy reméli, hogy nem hiszik azt, hogy tetszik neki. Nekem ez nagyon rosszul esik, nem tudom, hogy direkt csinálja e ezt. Mikor elmondtam neki ezt az egész dolgot, hogy tetszik ez a fiú, akkor még volt barátja a barátnőmnek, aztán szakítottak és kb azóta mondogat nekem ilyeneket.

Szerintetek neki is tetszik és "le akarja csapni a kezemről" ?


2015. dec. 4. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
De hát nem is tied az a srác még.
2015. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj igen azt rosszul fogalmaztam bocsánat :D
2015. dec. 4. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak segíteni akar neked. Értékeli hogy elmondtad neki ezt, és próbál minél több infóval szolgálni róla. De persze az is lehet, hogy neki is tetszik.

Beszéld meg vele ezt. De ha csak kedvességből csinálja akkor köszönd meg és örvendj neki, és esetleg kérd meg segítsen összejönni vele.

2015. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!