Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ha a fiam egy...

Szerintetek ha a fiam egy füzetett elhagyott nem pótolta és a borítóra egy zenéből idézet (csúnya szöveg) és a tanár elvette adott egy egyest meg egy szaktanarit neki ezért a büntetés jó (lent folytatás)?

Figyelt kérdés
Szóval azt találtam ki hogy elveszem a telefonját nem tv-zhet nem mehet moziba és nem mehet sehova a téli szünet alatt.... Szóval ettől lehet más érzése irántam pl hogy ezért nem szeret már annyira? És fernek látjátok a büntetést?(13 éves a fiam én 40)
2018. dec. 20. 14:07
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
98%
Hát a zenei ízléséért lehetne büntetni, de ezért a füzetes dologért? Elég egy enyjebejnye, pótolja a füzetet és tüntesse el ezt a vacakot a füzetről. A szünetben meg csináljatok közösen programokat, vidd el moziba, beszélgessetek stb
2018. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a kérdést a gyerkőc irta ki :) de amugy szerintem nem kellene ennyire megbüntetnie!
2018. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
92%
30 éves anyuka vagyok, de igazàbol semmi baj az ilyen zenékkel :) csak ne irja a füzetre.
2018. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
79%

10

Te a gyerek vagy, kérdező. Miért hazudod magad 40 éves nőnek, amikor minden sorodból süt, hogy kisfiú vagy.

2018. dec. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
81%
Nincs baj a zenével, megy a társai után, sok fiatal hallgat ilyen zenéket. Én mondjuk nem (én is gimnazista vagyok), én megvagyok a Skillet el :D A büntetés elég túlzás, nem az ő hibája, mindenki hagyott már el valamit. Elég lenne 2, max 3 nap gép, tv nélkül szerintem.
2018. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor elhagyta vagy a tanár vette el? Ha nincs meg akkor pedig honnan tudod ilyen pontosan a szöveget? :)


Szerintem is te vagy a gyerek.

De ha mégis a szülő vagy akkor ez nagyon erős túlzás. Én ezért nem büntetnék, csak megértetném vele hogy ilyet ne írjon iskolai dolgokra, főleg ne úgy hogy az feltűnő legyen. Ennyi. Nem kell túldramatizálni, nem a wcben drogozott, vagy rongált, vagy bántalmazott valakit, csak írt egy nem odavaló idézetet egy saját füzetre. Én ezen csak mosolyognék. Ne vedd el a szünidejét.

2018. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Elhagyta pár napja de én erről nem tudtam ezért lett egy új füzet és valamikor ezt írta rá a tanár ezt elvette tőle és leírta emailen mit írt oda plusz képet is küldött
2018. dec. 20. 14:47
 18/39 anonim ***** válasza:
98%

Uramatyám...tudod hány füzetet hagyott már el a gyerekem???20 év büntinél tartana😂


Mivel büntetnéd ha tényleg hülyeséget csinálna?


Szerintem is gyerek vagy kérdező.

Pótold a füzeted és legyen egy privát füzeted amibe idézeteket írsz.

2018. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen újra kell írni a füzetett szünet elején. Kérd el egy megbízhatő jegyzetelőtől, és másolja le. Minél gyorsabban hogy ha tanulni szeretne akitől elkérte meglegyen neki.
2018. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, miért hazudsz? Egyértelmű hogy te a gyerek vagy..... Mire jó kamuzni? Mi érdekel igazából?
2018. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!