Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ha a fiam egy...

Szerintetek ha a fiam egy füzetett elhagyott nem pótolta és a borítóra egy zenéből idézet (csúnya szöveg) és a tanár elvette adott egy egyest meg egy szaktanarit neki ezért a büntetés jó (lent folytatás)?

Figyelt kérdés
Szóval azt találtam ki hogy elveszem a telefonját nem tv-zhet nem mehet moziba és nem mehet sehova a téli szünet alatt.... Szóval ettől lehet más érzése irántam pl hogy ezért nem szeret már annyira? És fernek látjátok a büntetést?(13 éves a fiam én 40)
2018. dec. 20. 14:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
5%
Off de bunkó tapló az 5-ös válaszoló! Honnan a francból feltételez ilyen baromságokat valaki családjáról? Azt mondják mindenki magából indul ki...
2018. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
43%
Kérdezd meg tőle, hogy miért pont ezt az idézetet látta a legmegfelelőbbnek felvésni egy zenei írka elejére. Ha tud rá értelmes magyarázatot ( a "csak mert tetszik" nem az!),akkor tegye szépen idézőjelbe, alá pedig a forrást zárójelben jelezze, mint a nagyok. Ha mindez nem megy, akkor füzetet lecserélni, egy kiscicás képet rá a tanárnőnek engesztelésül, belemásolni mindent. A téli szünetben pedig minden nap legalább három órát a levegőn tölteni mobil nélkül. Szerintem ez elég büntetés.
2018. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
79%
szegény gyerek, elég büntetés neki, hogy te vagy a szülő... 40 évesen ilyen duma, hogy szóval azt találtam ki... és itt kérsz megerősítést. Szánalmas.
2018. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló hogy ő a gyerek, és nem a szülő.. különben azt a a gyermetegen vagánykodó szöveget nem titulálta volna csúnyának...
2018. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt meg max annyit írt volna ki, hogy a tizenhárom éves fiam ezt meg ezt csinálta, szerintetek mivel büntessem meg, hogy ne csesszem el teljesen a szünetét? A saját kora lényegtelen ugyanis...
2018. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyelven íródott a kérdés? Amúgy nyilván ő a gyerek. Legalábbis remélem, hogy egy 40 éves anyuka nem így fogalmaz.
2018. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
81%
Hasonlo történt velem anno a suliba csak en össze vissza rajzoltam a konyvet,szaktanarit kaptam.De ezért nem buntettek meg otthon!!Kaptam egy 20 perces anyai beszédet de szerintem a te buntetesed már sok,főleg ezért.Ne akard hogy megutaljon,pont kamasz korba van.
2018. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
88%
Visszaírnék a tanítónőnek hogy ha érdekesebbek lennének az órái akkor a gyerek rá figyelne es nem jutna idő "csúnya dalszövegekre" ;-)
2018. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
80%
Ugye tudod hogy minden második gyerek rappet hallgat? Mind külföldi mind magyar ez egy kamaszkori stilus ezért megbüntetni? Ugyan már.. ha azt mondod cigizik vagy ivott vagy drogot fogyasztott azt mondom oké büntesd meg jól de egy elhagyot füzet és rapp zene hallgatás és jaj le írta a szöveget unalmában... istenem
2018. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Valaki normális tudna jönni privátba?(akik nem ítélkeznek stb)
2018. dec. 20. 18:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!