Erről tehet a szülő?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy 26 éves lány, akit az anyja már 2 éves korától kezdve szépségversenyekre járatott. Ezekután 14 éves koráig hurcibálta különféle műsorokba, tehetségkutatókba stb. 15 évesen történt egy áttörés és a lány befutott. Egyik pillanatról a másikra a nyakába szakadt a hatalmas hírnév, ami hatalmas nyomást gyakorolt a lányra és 17 évesen keményen drogozni kezdett, ami egészen 21 koráig nem is változott. Ezután évekig rendben volt, de sajnos nem rég megpróbált gyógyszerek által öngyilkos lenni, ami szerencsére nem sikerült. Hogy ennek a lánynak a sorsa így alakult, az lehet amiatt, hogy az anyja lényegében kicsit belekényszerítette ebbe?


(A lány nevét nem véletlen nem írtam le, szóval kérlek titeket, hogy aki tudja, hogy kiről van szó, vagy sejti, az ne írja le a nevét, mert nem szeretném, hogy ez befolyásolja a válaszokat, köszönöm!)



2018. dec. 31. 14:28
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném a szüleit okolni ezért, csak sokszor hallom, hogy azért lett ilyen, mert az anyja már kiskorától ezt eröltette rá. Egyszerűen érdekelne más emberek véleménye is erről a helyzetről.
2018. dec. 31. 15:26
 12/29 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem biztos, hogy az anyja miatt lett ilyen, mások ennél nehezebb gyerekkor mellett sem kísérelnek meg öngyilkosságot, ez a lány egyszerűen csak gyenge mentálisan.
2018. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy apuci hol van ebben a történetben hogy engedte a versenyezgetést ha a gyereknek ez szar volt? A kérdésben is csak anyuka van előrángatva, hibásnak megjelölve. Mint mindig, itt is a nő a szar...
2018. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
A szülők elváltak mikor ez a lány 2 éves volt, mivel az apja rendszeren bántalmazta őt, a nővérét és az anyjukat is. Alkoholista és drogfüggő volt mellé pedig még némileg szkizofrén is.
2018. dec. 31. 16:15
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, hogy miért nem untad még meg ezt a sztorit kérdező. Már jó ideje nyomatod, más-más köntösökben.
2018. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
#12 Igazság szerint, nem rég regisztráltam és rengeteg kérdést néztem meg ebben a kategóriában, és én is láttam azokat a kérdéseket, amikre te gondolhatsz. Láttam, hogy az a kérdező is ezzel a storyval foglalkozott, de erre nem tért ki, viszont engem érdekelt, hogy ki hogy gondolkodik erről az esetről, hogy ha az illető gyerekkorát is számításba vesszük.
2018. dec. 31. 16:20
 17/29 A kérdező kommentje:
*#15
2018. dec. 31. 16:20
 18/29 anonim ***** válasza:
Kiről van szó? Valaki megírnná vagy privátba?
2018. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
Ja, mert 24 éve olyan nagyon sok szépségverseny volt, amire hurcolni lehetett egy két éves gyereket.
2018. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
83%
Csak nem Demi Lovato?
2018. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!