Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, Ti viccesnek találjáto...

Szülők, Ti viccesnek találjátok a videókat, ahol a szülő a gyerekét megvicceli azzal, hogy pl ey guriga wc papírt becsomagol és azt "kapja" a gyerek Karácsonyra és felveszik videóra a gyerek reakcióját?

Figyelt kérdés
Ti is eljátszottátok ezt a gyermekeitekkel? Mit szóltak?

2018. dec. 27. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem tennék ilyet vele. Láttam ilyen videókat, és nem tetszett. Nem tenném így tönkre a gyerekem karácsonyát. Annál még az is jobb, ha nem adok neki semmit, mert nem tellik rá.
2018. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem találom viccesnek.
2018. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha nagyon kicsi a gyerek, akkor nem. De ha már elég idős hozzá, hogy meg lehessen így prankelni, és van hozzá humorérzéke is, akkor szerintem nem gáz. Persze csak ha utána tényleg kap rendes ajándékot is.
2018. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Forditsuk meg a kockat! Mit szolnanak ezek a “szulok”, ha a gyerek “viccelne “ meg oket egy becsomagolt guriga WC papirral? Idiota szulok, idiota viccekkel egy par like-ert.
2018. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Amerikai humor, pfft!
2018. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem vicces

Az anyuka örülne, ha anyák napjára wc papírt kapna?

2018. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Undorító férgek. Ezt gondolom.
2018. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon gáz az ilyen és egyáltalán nem vicces. Az meg, hogy ezt még a netre is felteszik, az tényleg undorító. Ennél már csak az a nagyobb marhaság, mikor a szülinapi tortába nyomják bele a gyerek fejét. Ezekből a videókból is ezerszámra van a neten. Komolyan nem értem.
2018. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
#8, az mar gyereket bantalmazas.
2018. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok szülő, de akkor szerintem is lehet vicces, ha utána megajándékozzák normálisan. Mondjuk biztos, hogy nem csinálnék belőle reakcióvideót.
2018. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!