Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyut már egy éve tanítom...

Anyut már egy éve tanítom Facebookozni, Messengerezni. Ma ivott egy kis páleszt, össze-vissza küldözget betűket, emojikat különböző embereknek. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem kamu. Holnap mindenkitől kérjek a helyében elnézést? (Egyébként nem szokott inni.)
2018. dec. 31. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Most nyugodtan ihat, neked nem kell semmit sem csinálnod.
2018. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő. Ha cikinek érzi, majd ő bocsánatot kér amikor akar.
2018. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tudják az ismerősei, rokonok, hogy én nyitottam neki a fiókot, én tettem fel képeket róla, ezért érzem hülyén magam. Talán értitek, mi a kérdésem lényege.
2018. dec. 31. 18:37
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Felnőtt ember, nem te felelsz érte. Ha az ismerősökben van egy csöpp humorérzék, ők is küldenek neki marhaságokat, oszt jól van. Röhögnek egy jót.
2018. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Attól még ő használja, nem te. Nem értem mi közöd ahhoz, hogy mit csinál...
2018. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom azt is jol tudják h inni is szokott..
2018. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
kamu
2018. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem kell hülyének érezned magad. Attól, hogy mindenki tudja, hogy te nyitottál neki fiókot, azt is tudják, hogy ő kezeli. És csakis ő tartozik felelősséggel a tetteiért. Ez azért nem olyan dolog, amivel törőd kellene.

Esetleg ha egy percre leszakad róla, dugd el a telefonját, és mond azt, hogy ő tette el részegen, ne rajtad keresse.


Csak kapcsold ki, hogyha felhívja, ne csörögjön.


Holnap meg amikor kijózanodik, visszaadod neki, elmondod, hogy mi volt, és ő fogja szégyellni magát.

2018. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. Csak tudjátok, az a bajom a helyzettel, hogy nem értik a többiek. Idősebb már, igazatok van, majd ő mossa kezeit helyettem. Eddig kijavítottam, amit félreírt a telefon, elküldte úgy, mert észre sem vette, hasonlók, ezért gondoltam, hogy ez nekem nekem is égő, mert nem javítok.

Ja, és valaki írta, hogy kamu. Nem. Mindenkinek ment a hasznos-jel.

2018. dec. 31. 19:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene elnézést kérni?Ők tudják hogy becsípett a mutter?Nem.Akkor nincs gond,nem ért hozzá és félrenyomta a gombokat.Ennyi.
2018. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!