Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tud facebookozni ezek...

Hogyan tud facebookozni ezek után?

Figyelt kérdés
Nem provokálásnak szánom a kérdést, egész egyszerűn nem értem és érdekel a véleményetek. Egy Anyuka ismerősöm végig posztolta a beteg gyereke állapotát szöveggel és kórházi képekkel. Sajnos egy évesen meghalt a gyermek nem olyan rég. Az Anyuka folyamatosan posztol azóta is mindenféle nyereményjátékot, a műkörmét stb. Én ezt nem értem.. Én belehalnék és nem akarnék wellness hétvégét nyerni.. Komolyan nem értem. (Foglalkozzak magammal tudom..)
2017. dec. 13. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Mert az jobb, ha megfojtja magát a bánatban? Nem. Akkor?


Biztosan fáj neki, de az élet megy tovább. Vagy feláll és halad tovább, vagy pedig a földön rohad meg.

2017. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

A gyerek meghalt, legyen neki könnyű a föld!

Bármennyire is cinikusnak TÜNIK, az élet megy tovább.

.

Az élet halálos betegség. Kikerülni lehetetlen.

Éppen ezért nem a halált kell gyászolni az őrületig, hanem annak kell örülni, hogy az életben milyen jó volt együtt.

Hasonló esetben te is hasolóan viselkednél, ha nem akarnál zárt osztályon dolgozó dilidoki keze alá kerülni.

2017. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Ezaz! Tudtam, hogy vannak még intelligens emberek!


Ha nem vagy kíváncsi az emberek ostobább rétegének baromkodására a közösségi oldalakon (újdonsült anyukák a napi 20 képpel a gyerekükről, lenőtthajú konyhásnénik a továbbküldős pénzenergiával, tizenkét éves kislányok egyszál bugyiban, jobbesetben melltartóval is, fiúk rózsaszín pólóban, festett hajjal) akkor ne használd. Senki sem kötelezhet arra, hogy ezt kelljen bámulnod napi szinten, és ezt nagyon meg tudom érteni, ha nincs erre ingerenciád. Kapcsolattartásra mint tudjuk ott van ötezer egyéb applikáció, szóval nem maradsz ki semmiből, csak nyerni tudsz azzal, ha otthagyod ezt az odalt.

2017. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy idióta, fészbuk-függő pi**a, akinek 0 valódi élete, csak attól boldog, ha van sok ismerőse és kapja a lájkokat, mindegy, mire. Van egy jópár ilyen korcs manapság.
2017. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Már ott beteges a dolog, hogy valaki a rokonát/magát folyton posztolgatja, pláne betegen. Nyilván mindenkiben felvetődik a kérdés, hogy egy ilyen tragédia után hogyan képes olyan baromságokkal foglalkozni, mint a fb. Ha a temetés utáni napon, hetekben már fb-ozik, az nem normális. De az egész fb nem normális, ha már itt tartunk.

Az emberek függnek tőle, ebből is láthatod mennyire.

Nekem idős kollégáim tettek fel olyan képeket, hogy a fél feje össze van varrva az agyműtét után (erről egy szép közelit sikerült összehozni), fekszik az ágyon, karja a feje alatt, a hónalján csomókban áll a szőr és ez úgy beleordít a képedbe amikor rápillantasz a monitorra.... felnőtt épeszű emberek ezeket tárják a világ elé.

De ott vannak az ultrahang képek, a benőtt a körmöm és épp folyik a genny a lábujjamból képek, a szrni készülök és leterítettem fél tekercs wc papírt a deszkára képek.... nemsokára live nézhetünk végig egy szülést, a szülészorvosra szerelt fejkamera segítségével.

A fb-tól elmegy az emberek esze, ne keress rációt.

2017. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem akarom én bántani, mert borzalmas lehet neki. De nem tudom elképzelni, hogy napokkal egy ilyen tragédia után odaülök a géphez és na megosztom ezt a posztot, hátha nyerek valamit. Hogy? Miért? Ennyire függő lenne az ember? Nekem alapvetően nincs bajom a Facebookal, ha normálisan használja az ember, de ezek a dolgok szerintem sem normálisak már..
2017. dec. 13. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert én eleve nem értem azokat, akik orrba- szájba posztolnak mindent a fészbúkon.
2017. dec. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
MrDawely ne privátban írogass, és sértegess, mert nem igazán érdekel.. Ha van hozzáfűzni valód azt nyugodtan írd ide mindenkinek.
2017. dec. 14. 12:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Napokkal a gyerek halála után? Azt hittem hogy vagy 1,5-2 évvel utána...
2017. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!