Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy 8 éves gyermek...

Gags kérdése:

Normális ha egy 8 éves gyermek telefonjában a szülei nevei hivatalos formában, teljes kereszt és vezetéknévvel szerepelnek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 11:09
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
51%

Én már ott leragadtam, hogy egy 8 évesnek telefonja van... 😯

Miért van neki mobilja?

2019. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
92%

11-es, azért, hogy a szülei el tudják érni, vagy ő fel tudja hívni őket.

Iskolás korú gyermeknek már érdemes telefont adni, persze nem a legújabb iPhonet, de minimum egy "buta" telefonra szüksége lehet, én is kaptam, amikor egyedül kezdtem el hazajárni az iskolából.

2019. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó! Esetleg ha valami történik az iskolába,utána kell menni,esetleg el megy egy szülinapra,osztálykiránsulásra igenis jól jöhet,min kell ezen úgy kiakadni? Egyesek már igazán haladhatnának a korral.
2019. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
82%
#13-as vagyok #11-nek szántam
2019. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
14%
Én is ott ragadtam le, hogy 8 évesnek saját telefonja van! Az én gyerekeim 12 és 13 évesek és NINCS saját telefonjuk! Néha elkérik az enyémet játszani, mondjuk egy héten 1-2 alkalommal..
2019. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mindegy.

Ha sürgős esetben nem a telefonkönyvben kell kutakodni, hanem a mentőket kell hívni!

2019. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne lenne normális? Azt ír bele, amit akar. Ha Kovács Jánosnét, akkor azt, ha Anyucikat, akkor azt, ha Mamcit, akkor azt. Az ő dolga.
2019. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
25%

A válaszadók közül kinek van itt 8 éves gyereke? Aki egyedül jár iskolába? Mert csak ebben az esetben értem a mobil létjogosultságát.

Nekem egy 9 éves fiam van, és nem jár egyedül suliba. A sapkáját képes lenne elhagyni, nemhogy egy telefont.

2019. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
51%

Nekem több ismerősöm azt mondta, hogy azért írja be teljes néven, hogy ha valaki illetéktelen kutakodna a telefonjában akkor ne találja meg hogy kik a szülei.


Példa:


Elhagyod a telefonod, valaki megtalálja és poénból felhívja anyádat, hogy elraboltak és fel fognak darabolni szervdonornak. Lehet mire hazaérsz a mentő viszi el. Vagy régen voltak ilyen kamu telefonálások, hogy felhívtak idős embereket, hogy a fiad/unokád vagyok, pénzre van szükségem és így csaltak ki belőle pénzt.


Mondjuk ez még a régi korban volt mikor nem volt levédve senki telefonja ujjlenyomattal és arcfelismeréssel.

2019. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
83%
18: Elsős korától egyedül jár iskolába, pár hétig kísértük, aztán már tudott menni egyedül. Szerencsére közel van az iskola és sok osztálytárs is jár gyalog a környékről.
2019. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!