Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy 8 éves gyermek...

Gags kérdése:

Normális ha egy 8 éves gyermek telefonjában a szülei nevei hivatalos formában, teljes kereszt és vezetéknévvel szerepelnek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 11:09
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy ha már felmerült itt feljebb a válaszok között, tényleg nem lehet már életben maradni saját telefon meg mobilnet nélkül?

Mi is egyedül jártunk haza meg iskolába ennyi idősen, egyikünknek sem volt saját mobilja, mégis megmaradtunk... ez hogy lehet? :D Ennyire veszélyes lett azóta a világ?

2019. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 kovpet ***** válasza:
89%
Ha elvész a telefon, akkor úgyis lockolva van, csak az ICE hívható róla meg a 112. Nem mindegy, hogy hogy vannak beírva a nevek?
2019. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne lenne normális?
2019. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen normális.
2019. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
90%

Én mondjuk hasznosabbnak talàlom az "anya", "apa" beíràst, de minket nem érint, úgyhogy én vàlaszom nem szàmít.

9 éves a lànyom, egyedül jàr suliba, nincs telefonja, bàr mostmàr agyalok rajta.Illetve bocs, nem teljesen egyedül, egyik osztálytàrsàval.De hétfő reggel mindig kocsival, mert dögnehéz a tàska.

Nem volt mobiltelefon amikor én voltam 8-9 éves, egyedül jàrtunk, és làm, felnőttünk.

Tény, ha vàrosban élnénk, nem engedném egyedül még el, de egy kellemes és nyugodt községben, ahol mindenki ismer mindenkit, nyugodt vagyok.

2019. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
77%
ICE nekem is eszembe jutott. Ha nár telefonozik, ezt pluszba beleírni nem nagy cucc.
2019. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
94%

Az én gyermekem 9 éves és van mobilja.

Mindig hangoztattam,hogy ilyen fiatalon sose vennék neki, mert felesleges, és a mai napig nem lenne,ha nem alakul ki nála cukorbetegség. Így viszont rendszeresen kapcsolatban vagyunk ami létfontosságú az inzulin,étkezés stb miatt.

Ne ítéljünk rögtön,lehet ott is megvan az ok.

Nálunk anya,apa,mama van beírva,furcsa ez a hivatalos név.

2019. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy normális, gyerek, aki felnőttnek akár tűnni. Nem az volt a kérdés, hogy normális e, hogy van telefonja. Még senki nem látott itt gyereket?
2019. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy láta a szüleinél, hogy a legtöbben teljes névvel szerepelnek a névjegyzékben, vagy egyszerűen tetszenek neki a szülei nevei és nagyfiúskodni/nagylányoskodni szeretne.
2019. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
24%
Ma azért nem jellemző, hogy 8 évesen egyedül közlekednek a gyerekek. Egyébként meg pont a mobil miatt volt két eset is felénk: az egyik, hogy egy 12 évest c....ok jól elvertek és elvették a mobilját, a másik: gyerek nyomogatta a mobilját és kilépett a hév elé. Nem maradt egy ép csontja sem.
2019. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!