Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem dolgozik, anyum meg...

Apám nem dolgozik, anyum meg keveset keres azt várják el hogy most pénzeljem őket, hol itt az igazság?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 18:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha elköltözöl.
2019. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha dolgoztam,adtam apámnak pénzt,bevásároltam több napra stb.Mondjuk én azért adtam,mert anyámmal hiteleket vettem fel,majd anyám bepasizott és apára maradtak a hitelek,amiket vontak tőle,pedig alapból jó fizetése lett volna,de én éreztem volna rosszul,ha nem adok...Persze minden család más,de ha apád beteg vagy elbocsátották és nem talál munkát az megint más kérdés.Meg persze az is,ha otthon laksz,illik beladni a rezsibe,de ez az én véleményem.
2020. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!