Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 napja csak napi egyszer...

5 napja csak napi egyszer eszek és akkor is nagyon keveset, beteg vagyok szerintem ez az oka. de nem is fogyok semmit mikor fog látszani? Az az igazság hogy fogyni szeretnék!

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelött 15 kg-ot adtam le igy hogy nem ettem akkor most mért nem sikerül?
2009. jan. 6. 12:41
 1/7 anonim válasza:
65%
Ne játssz az egészségeddel fokozatosan kell le mondani a táplálékról mert ha hirtelen teszed azt a gyomrodnak ártasz csak vele és ha nagyon beteg vagy ne nagyon erőltesd mert csak még jobban ártasz vele magadnak.
2009. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

A koplalás a létező legrosszabb módszer a fogyókúrára.

És amikor abbahagyod, viharosan hízni fogsz.

Ha nem hagyod abba, akkor meg anorexiás leszel.

2009. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A fogyás legjobb, és leg egészségesebb módja a sportolás. Bár sok nő inkább koplal, mintsem hogy megerőltesse magát. Ha több kalóriát adsz le, mint amennyit felveszel, akkor tutira vehető a fogyás. De ennek nem az a legjobb módja, hogy drasztikusan keveset eszel, hanem az hogy sokat mozogsz.
2009. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! de egyszerűen nem kívánom az ételt, mit csináljak?? tudtok valamit amitöl megjön az étvágyam??
2009. jan. 6. 14:09
 5/7 anonim válasza:
Az ecetre szokták mondani, hogy az meghozza az étvágyat. Tegyél kevés ecetet mondjuk a levesbe, és lehet már nagyobb étvágyad lesz egy második fogáshoz.
2009. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi kipróbálom
2009. jan. 6. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
A magnézium,és a béres csepp is növeli az étvágyad.Próbálj meg visszaállni a rendszeres evésre,táplálkozz egészségesen többször keveset,és mozogj.
2009. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!