Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mi az igazság? olvasgatta...

Most mi az igazság? olvasgattam mindenféle netes oldalakat és általában azt írják, hogy napi ötszöri kevés evés és nyugodtan lehet enni vacsorát is 3 órával lefekvés előtt, na persze inkább csak fehérjét és keveset.

Figyelt kérdés
itt is a többség azt mondja hogy nem kell elhagyni a vacsorát, és hülyeség a 6 utáni nem evés. Na már most egy wellness oldalon két személyi edző is azt tanácsolja általában a fogyókúrázóknak, hogy hagyják el a vacsorát. ezen kicsit meglepődtem. Most akkor hogy is van ez??
2009. aug. 16. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Amint megéhezel és nem eszel izmot bontassz, ezért hülyeség a 6 óra után nem eszünk elv, felejtsd el. Viszont 2 órával lefekvés előtt tényleg nem tanácsos.
2009. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%
Szerintem meg egyetlen étkezést sem szabad elhagyni, de nem szabad későn vacsorázni. Én szoktam vacsizni minden nap és 5-ször eszem, ha nem is sokat. Minél kevesebbszer eszel, annál jobban lelassul az anyagcseréd, tehát ezért egyél 5-ször kb. legalább 3 órás időközökkel. Akik azt írták itt, hogy hagyd el a vacsorát, lehet, hogy úgy értették, hogy tényleg minimálisat egyél. Én eszem 2-3 szelet puffasztott rizst paradicsommal vagy salátát, vagy tojást vacsorára. Ennyi.
2009. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: tudtommal nem azonnal kezdesz el izmot bontani, csak egy-két nappal később.


Nyugodtan egyél csak vacsorát, hülyeség, hogy nem eszel. Minél többször eszel, annál jobb. Csak persze keveset.

2009. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, kijavítom magam, nem voltam elég egyértelmű.


Ha egy-két napig nem eszel, akkor kezdesz el izmot bontani.

2009. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen mert amint leesik a vércukorszint a szervezetnek azonnal szüksége lesz valamire nem bír 2,3 napot várni, ezért bontja az izmokban található glikogént.
2009. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha, de a vércukorszint nem esik le rögtön.
2009. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rögtön, de pár óra alatt ekkor kezdessz el éhezni, de ha te 2,3 napig nem vagy éhes miután egyet eszel, akkor minden elismerésem.
2009. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne forgasd ki a szavaimat, én ilyet nem mondtam.

Az, hogy kinek mikor esik lea vércukra, személyenként változó.

2009. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem forgattam ki.
2009. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!