Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feltudom ezért jelenteni...

Feltudom ezért jelenteni nővérem és anyámat?

Figyelt kérdés
Éveken át terrorizáltak, hogy egy senki kis hülye vagyok. Elérték, hogy ne legyen semmi önbizalmam, igy már barátkozni se barátkoztam teljesen lebedetegdtem depresszóba és szorongásba, már kezdek gyógyulni, de még mindig nem tudom feldolgozni a sérelmeket, orvoshoz kell járnom.
2019. jan. 9. 19:15
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

#50, ha végigolvasod rájössz, hogy a Kérdező már mindkettőn túl van...

(egyébként nem igazán az a téma, amire bármiféle szakember igazán jó tanácsot tudna adni, legalábbis én még nem találkoztam olyannal)

2019. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
50%
Le kell vonni a tanulságokat. A mellékelt ábra azt mutatja hogy BÁRMIT IS ÉRSZ EL, számukra csak egy $z@rdarab vagy. Ergo SOHA NEM FOGSZ TUDNI MEGFELELNI NEKIK! Namármost ha csak a vonat végét látom távolodni, qrvára nem fogok loholni utána...
2019. jan. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
43-as, legtöbb gyógyszeres kezelésnél nincs terápia, ha néha pár percet beszélget a kezelő az nem terápia, legtöbb esetben kb. ennyi van, vagy még ez sem
2019. jan. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!