Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kisfiam edesapja egy gazembe...

A kisfiam edesapja egy gazember es csaló?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kisfiam (8) es en egyedül élünk. Az edesapja kiment kulfoldre dolgozni es mar honapok ota nem tudjuk vele felvenni a kapcsolatot.legutoljára azt az üzenetet irta a nagyobbik felnott lanya (nem en vagyok az edesanyja) hogy ne keressük tobbet az apját, mert meghalt. Ilyen nehéz helyeztben mit tehetnék? A gyámhatóságot felkerestem de mivel külföldön tartózkodik igy nem tudnak segíteni. Kihez fordukhatnék segitségért? A kedved apuka egy gazember, valoszinű hogy nem halt meg, csak nem akarja a gyerektartást fizetni amit a birosag megitelt neki.

2019. jan. 15. 17:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
38%
Ki az a rokkant debil, aki mindenkit lepontoz?? Ennél nagyobb örömöd ne legyen!
2019. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban de a net világában ezt nem nehez kideríteni ha legalább tudod hol élt korábban.

Nekem helyben van az a g...ny és annyira hajmeresztő a mi sztorink is, hogy sajnos mindent el tudok képzelni :-(

2019. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!