Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ha a külföldi egyeteme...

Szülők, ha a külföldi egyetemen lévő lányotokról kiderülne, hogy az ősi szakmát gyakorolva, egészíti ki a jövedelmét, kitagadnátok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 18:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Szóval a kérdés az, hogy én mint szülő felneveltem a lányomat, biztosítottam neki, hogy külföldön tanulhasson egyetemen, és ott meg qurválkodik pénzért? Tombolnék, mérges lennék, és vérig sértődnék. Itt nem arról van szó, hogy mit rontott el a szülő. egyszerűen képtelen lennék elhinni, hogy erre vetemedik, főleg ha a szülők normálisak, normálisan dolgoznak.
2019. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem tagadnám ki,de elszomorítana és el is beszélgetnék vele,hogy mièrt döntött így.
2019. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2019. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
Dehogyis tagadnám ki, de kérdõre vonnám!
2019. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
En faluban eltem sokaig es ismerek szuloket akik tisztessegesen dolgoznak es tamogatjak mindenben a gyermekeiket. A gyermek elment dolgozni kulfoldre es a szuleinek azt mondta a nyelvtanulas miatt megy ki es mellette egy kereskedelemben dolgozik tapasztalat szerzes celjabol. A szulei teljesen elhittek es kuldik neki a penzt hogy le tudjon vizsgazni nyelvbol mert abban voltak hogy tanulas mellett keves penzt tud szerezni. Erre az egyik rokon talalt egy kepet hogy a lany qrvalkodik es a neten is hirdeti magat mindenfele ocsmany szoveggel. Nos a szulei vissza sem fogadtak azota es megszuntettek vele a kapcsolatot mert akkorat csalodtak hogy ok neveltek becsuletesen es penzeltek erre ilyen a lanyuk. Sajnos sok ilyen tortent. En nem tagadnam ki es ha normalisan nevelem becsuletesen akkor nem magamban keresnem a hibat, de irto duhos es csalodott lennek es az biztos hogy a bizalmam elszallna iranta es nem hinnek el semmit amit mond esetleg ha megvaltozna es normalis munkahelye lenne vagy tenyleg tudnam hogy tanul es nem ilyeneket csinal
2019. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Ki. Nem dolgozom ki a belemet egy ri.banc tanulmányai miatt, aki a pofámba hazudik. Takarodhatna a háztól abban a pillanatban ahogy megtudom miféle mocsok lett belőle.
2019. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem én baromira elkeserednék, hogy azért kel ezt tennie, mert nem tudom támogatni :(
2019. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
nyilván nem kel, hanem kell, bocs.
2019. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

SOHA-soha nem tagadnám ki a gyerekemet semmiért!

Ráadásul felnőtt ember, a saját életével ő rendelkezik, de nem lennék büszke rá. De a gyerekemtől soha nem fordulnék el.

2019. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Hát ki nem tagadnám, de hogy nem nagyon akaródzna megemésztődni a dolog, az biztos. Magamba néznék. Valamit csak elrontott a szülő. Jóra nevelte? Lehet épp a nagy erkölcscsőszség és prűdség volt a probléma, azt az ellen lázad, másféle életet akar. Nem tudom. Valószínűleg személyes sértésnek venném, mert pont hogy nagyon másféle példával jártam előtte. Persze a legtöbb szülőnek előbb-utóbb szembe kell néznie azzal, hogy a gyereke sose az lesz, amit ő akart volna belőle. Ez sose könnyű, de muszáj megérteni, feldolgozni.
2019. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!