Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám és apukám elvált 2...

Anyukám és apukám elvált 2 éve, de azota is én szivom a levet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg 2 évvel ezelőtt anyu és apu elvált,nem szep módon. Anya elköltözött albiba a párjával,apa külföldön dolgozik. Azota én lakom ebben a házban. És itt kezdődik a kaland.. anya beperelte apat gyerektartas miatt mert nem fizeti (mert is kene anyának utalnia amikor nem vele elek?). Apa utalt nekem minden hónapban minimális összeget,vagy arra penzt amire szükségem volt. Most jött értesítés arról h jön a végrehajtó és elvisz 300ezer Ft értékben dolgokat hamarosan az ÉN hazambol.. tehát ez az egesz apa ellen irányult de csak én szivom a levét megint.. és sajnos nem tudja felfogni h velem tesz rosszat ezzel,de ő minden áron apától akar penzt,amit meg is értek,mert sok penze ment el ra a mai napig(hitel,kocsi stb..) fizetnie kell,de ez az ő hibája.. Ez esetben kit keressek,mit csinaljak hogy sikerüljön ezt megakadályozni?

#végrehajtó;elválás;anya;apa;probléma
2019. jan. 18. 18:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De amikor elváltak akkor meg 1evig suliztam. Most is sulizok vagyis felsőoktatásra jarok,amiert kapok penzt,de ugye már nem toluk fuggok.
2019. jan. 18. 19:54
 12/13 anonim ***** válasza:

Anyukád tud róla, hogy ezt akarják csinálni? Lehet azt hitte, hogy valami mást ér el vele, mert ennek semmi értelmét nem látom...



Amúgy ügyvéd és van egy limit, hogy apukád hány napon belül fellebezhet, azt hátha be lehet még nyújtani.

2019. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Anyanal van a levél és nem akarja megmutatni :D tehát holnap szolok a bíróságra,hogy ilyenkor mi van
2019. jan. 20. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!