Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem akarja, hogy a...

Anya nem akarja, hogy a barátommal legyek, nálunk, vagy nála alvásról meg szó se lehet?

Figyelt kérdés

Anya nem szereti a barátomat, de nem magyarázta meg miért, de szerinte nem hozzám való, A barátom 24, én 18 vagyok. Okos, normális srác, van munkája stbstb.

Anyám szerint túl idős hozzám és nagyon rossz szemmel nézi, hogy együtt vagyunk. Ha barátommal vagyok folyton hívogat, volt, hogy emiatt kikapcsoltama telót mikor SÉTÁLNI mentünk. Anyukám meg elment a barátomék lakótömbéhez és csengetett fel a lakásra, de ugye nem voltunk ott, de mindig kontrol alatt akar tartani:(

Azt mondta, hogy a barátomnak csak a szex kell, meg tudja, hogy mit akarnak az ilyen "idős" pasik. Hát nem tudom, 6 év nem a világ vége. A másik meg az, hogy 8 hónapja együtt vagyunk, fél évet várt rám mire lefeküdtünk (de anyám erről nem tud), ő a lelkitársam, nekem ő kell, neki meg én.

Ma se mehettem vele sehova, itthon kellett ülnünk úgy, hogy anyám felügyelt minket. Ez szerintetek nem beteges már ?

A barátomhoz meg nem költözhetek, mert saját keresetem nincs, sulis vagyok, azt meg nem várom el, hogy majd egy férfi eltart...az nem kell.

Mit csináljak anyámmal? Apámat nem zavarja a dolog. Mikor apukám megengedi, hogy menjek a barátomhoz, akkor anyukám mindig mondja neki: Persze, buzdítsd csak a hülyeségre...

Igen, 18 vagyok, nem a szüleimtől kéne függnöm, de sajna még nem vagyok önálló, sok dologban az van amit ők (főleg anyám) mondanak.


2019. jan. 20. 00:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%

Nagykorú vagy, azt csinálsz amit akarsz!

Nem 14 éves vagy, hogy megmondják, hogy kivel lehetsz! Térj észhez!

2019. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Én elmondanám,h már rég nem vagy szüz,majd 25 évesen megengedi? Ugyan... Az ilyen anya beteg irigy nincs nemi élete,v eleve frigid vallássérült és közben a felnőtt lányát nyomoritja meg.. :(
2019. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha nagykorú, akkor el is tudja tartani magát, ugye, kedves egyes?!
2019. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%
Igen, eltudná, ha muszáj lenne, ugyanis vállalhatna munkát. Kedves hármas.
2019. jan. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
Megbékélnek idővel. Én 18 voltam, a barátnőm 13. Náluk is ezen ment a para. Aztán előbb-utóbb muszáj volt belátniuk hogy ez nem a szexről szól..8 évig voltunk együtt, laktam náluk is egy ideig:)
2019. jan. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
23%
#4, de még sem teszi. Az anyja tartja el.
2019. jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Gimibe járok heti 5x 7-3ig, 4-5 van mire hazaérek...

Ha hétvégente dolgoznék is, nem bírnék belőle sokmindent megvenni.

Azért a sulit választom, hogy később jobb munkám legyen, minthogy egy nyomorék érettségim se legyen...de köszi.

2019. jan. 20. 00:55
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Hagyjátok már ezzel ecsém. 26 évesen is erölködve élek a saját lábamon, manapság már nem olyan egyszerű kirepülni. Ezt a maradi "vagy az van amit anyu mond, vagy költözz el" dolgot meg el kellene már felejteni. Attól hogy valaki az anyám, még lehessen már vele kompromisszumokat kötni anélkül hogy ki..szna otthonról.
2019. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%

Nem csodálom h hazudoznak otthon "magyarcsaládokban" ahol anyukák irigyek mindenkire akinek van szerelmi élete saját gyerekeikre,a fiaikat férfinak nézik és 40 évesen is magukhoz kötik,mert apukák mást kezelnek 80%bN, és 18 20 évesek kocsikba motelekbe járnak 2 3 8 éves párok is közbe otthon nincs senkim szüz vagyok,25 évesen is,gratulálok,ez a magyar családi minta egy hazugságvárpöcegödör..

36N

2019. jan. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Félreértés ne essék, #1-es, ill. #4-es vagyok. Én is arra gondoltam, hogy maradjon az anyjáékkal a sggén, de értese meg az anyjával, hogy már felnőttnek számít.
2019. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!