Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjek pénzt a szüleimt...

Hogyan kérjek pénzt a szüleimtől védekezésre?

Figyelt kérdés
Eddig a barátom vett mindig óvszert és nem tudom, hogy hogyan szokás vagy kinek mi a normális, de kezdem hülyén érezni magamat, hogy mindig ő veszi, mindig neki kell rá figyelnie, hogy legyen, mindig hozza, viszi stb., illetve már szóba került az is, hogy majd esetleg kipróbálhatnánk a fogamzásgátlót. Viszont ő könnyebben meg tudja oldani, mert van saját pénze ösztöndíjakból és szakmai gyakorlatból, míg nekem nincsen rendszeres bevételem. Egy darabig én is tudnám fizetni vagy beleszállni az árába, viszont rendszeresen, hosszú távon nem. A szüleim biztosan adnának pénzt erre is, mint minden másra, csak azért mégis kellemetlennek érezném ezt, mert amúgy semmi intimebb dolgot nem szoktunk megbeszélni és így nekem már ez is sok.
2019. jan. 20. 13:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
"legközelebb ha mentek boltba, vegyetek xy márkás óvszert".
2019. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha kellemetlen neked, ne konkrètan óvszerre kèrj, hanem mondjuk pipere cuccokra és vedd meg abból.
2019. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%

Azért ez így elég cink, tényleg. Nyilván, ha megemlíted, hogy mire kell, biztos segítenek, de na...

Pénzed nincs rá, felvállalni nem mered, de azért a többi megy gond nélkül, mi? :)

2019. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
92%
Szerintem meg nyugodtan kérd arra, a szüleid helyében örülnék neki, hogy felelősségteljesek vagytok és adnék pénzt. Nem kell ám mindig köntörfalazni:)
2019. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves vagy? Ha jo a kapcsolat kérj,őszintén,inkább ez mint a megszakitásos stb.. Otthon agyarországon a védekezés ördögtől való sajnos,még egy 20 30 as nőt is megbélyegeznek érte,főleg vidéken jellemző hozzááálás ez mert még sok a tudatlan...
2019. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%

Hány éves vagy,10?

Dugni tudsz,de a szüleiddel kommunikálni nem. Vicces!XD

2019. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
12%

1.: A pasi vegye a gumit! Ha csóró hozzá, akkor ne akarjon nőt!

2.: A bogyó nem véd a nemi bajtól! Ráadásul káros!

3.: Nem csak "oda" lehet/kell/szabad dugni a farkat! Szomorú, hogy a pasid ehhez sem ért!

2019. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Ne érezd magad hülyén, ha neki van több pénze és te nem engedheted meg magadnak, vegye meg ő. Amúgy is a férfi dolga már csak illendőségből is. Ha nagyon te akarsz lenni a gumifelelős, kérj másra pénzt.
2019. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Olvasom itt, hogy a gyógyszer nem véd a nemi betegségektől. Hát könyörgöm, ha mindketten egészségesek és mindkettőjüknek ez az egy kapcsolata van, miért kapna nemi betegséget. A mostani gyógyszerek már annyira jók, hogy az lenne az egyenes út (bár nem írtad, mióta vagytok együtt és hány éves vagy), szóval az az egyenes út, hogy leülsz anyukáddal megbeszélni, gondolom ő sem hülye, ha hosszabb ideje tart a kapcsolat, hogy csak a két szép szemetekért vagytok együtt.

A lányom elém állt 17 évesen, azaz megbeszéltük, hogy mivel már elég nagylány, és hosszabb ideje barátja van, szeretné magát biztonságban érezni terhesség terén. Elmentünk orvoshoz, felirta neki az orvos a fogamzásgátlót. Két évig voltak együtt.

Ez lenne a helyes út, de nyilván nem ismerem a szüleidet, mennyire lehet velük erről beszélni. Én úgy voltam vele, inkább ez, mint egy nemkívánt terhesség.

2019. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
9. vagyok. Mindezt azért írtam le, mert fő kérdésedben szerepel, hogy gondolkodtok a fogamzásgátlón is.
2019. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!