Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bírósági pertől számítva...

Bírósági pertől számítva mikor kérhető a gyermektartás díj csökkentés?

Figyelt kérdés
Keresetet nyújtottam be a bíróságra, gyermektartás díj emelésével kapcsolatban. Mediátor segítségével megállapodtunk két gyermekre havi 40 ezerben. Az Apa viszont már kihangsulyozta, hogy kérni fogja a csökkentést. Mikortól teheti ezt meg?

2019. jan. 23. 14:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
17%
Miért véded úgy a saját válaszod mintha másé lenne?
2019. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
34%
Most komolyan a szazalekokbol allapitottad meg te fax hogy en sajat magamat vedem? Na azert annyira szanalmas nem vagyok, bar te biztosan megtenned. Sok idod van hogy mindenkinek visszakeresd a szazalekat. Egyebkent en nem pazarolnek idot arra hogy kikapirgaljam a guglibol. A szazalekok csak veletlenek egyebkent nem vettem eszre, viszont ettol fuggetlenul vele ertek egyet es meg talan 3 emberrel a tobbiek nagy baromsagot irtak. (Ha magamat vedenem akkor mas profillal irkalnek a sajat nevemben :D)
2019. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
33%
Egyebkent az irasmodunk is teljesen mas hogy baxak meg azt a vak szemed. Nekem angol billentyum van vakarek.
2019. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
17%
Persze, persze bunkókám....
2019. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
36%
Jogi kėrdésekbe jogi fórumon kérdezösködünk .
2019. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Robert847 válasza:

Gyerektartás díj emelést szeretne a 2 gyerekem Édesanyja.Legalabb 40ezer forintot.Hozza kell tennem az hitelei teljes egészében én fizetem (lakáshitel,személyi hitel).Az O rá eső rész 26eft/hó.

Mennyire jogos a követelése?

márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!