Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim tehetnek róla hogy...

A szüleim tehetnek róla hogy ennyire vittem?

Figyelt kérdés
Anyukám mindig azt mondta gyerekkoromban, hogy nem akarja hogy kétkezű munkás legyek erre beiratott egy középiskolába ahol le is érettségiztem az ő akarátara de nem finnanszírozott utána és el kellett mennem dolgozni egy gyárba és mindig elvesznek tőlem 100 ezer forintokat amit vagy vissza adnak vagy nem.

2019. jan. 25. 18:37
1 2 3
 1/21 Karena26 ***** válasza:
61%

Te még egy nagy gyerek vagy!

Nőlj fel!

2019. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%

100 ezret mire fel,jo nagy balek vagy..

40N

2019. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
24 vagyok
2019. jan. 25. 18:46
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
És most mit vársz? Hordjuk le a szüleidet? Az hogy le hoznak 100 ezrekkel csak a te hibád mert meg engeded! Miért nem költözöl el ha valami nem tetszik?fel kellene nőni nem gondolod? Hány éves vagy? 100 ezer forintokat?? Milyen gyár az hogy 100 ezreket tudnak el venni tőled? Ez vagy egy hülye kamu kérdés egy unatkozok gyerektől, vagy nagyon sötét az agyad...
2019. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Érettségi után, nem tudom mennyi idös lehetsz...munka mellett lehet tanulni, ha dolgozol el lehet otthonrol menni pl alberletbe, ha otthon laksz, egy fix osszeggel szallj be a rezsibe + ellatasba, kaja meg ugye minden egyebb... A tobbit sporold, hogy legyen kulom eleted. Ennyi infobol egyebkent sok mindent nem lehet megrudni. Ha kolcson kerik, es soha nem adjak vissza, tobbet ne adj.
2019. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem kellett elmenned, felnőtt ember vagy, és úgy döntöttél, hogy elmész. Van egy csomó ingyenes felsőoktatási képzés, 2 OKJ megszerzését is finanszírozza az állam. Én úgy végeztem el az egyetemet, hogy a szüleimnek semmibe nem került, mivel az ösztöndíjból kijött a kollégium, a képzés pedig államilag finanszírozott volt.

Ahhoz, hogy te érettségi után felnőtt emberként úgy döntöttél, hogy továbbtanulás helyett maradsz a gyárban, a szüleidnek nincs beleszólása. De persze egyszerűbb keresni egy bűnbakot, mint abbahagyni a nyafogást, és időt, energiát nem sajnálva meló mellett tanulni, és egyről a kettőre jutni.

2019. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

A saját jövődért csak te vagy a felelős.

Ezt nem vezeteme neked, mert még lehet nem értened.


Olvass pár onfejleszto könyvet, ajánlom Eric Bernet, Sorskonyvek című művét, és Jack Canfieldet.

2019. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Miért osztja mindenki az észt.

Vannak akik később érő típusok + a környezet ahol felnevelkedett nagyon sokat számít a jövőkép kialakításában. Van, aki még a kitörési lehetőségeket sem ismerik, ezért dolgoznak sokan nevetséges összegekért kemény fizikai munkát

2019. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Az első válaszoló egy tirp@k bunkó.

Negyedik válaszoló! A győri "negykarikás" gyárban 600 ezret lehet keresni végzettség NÉLKÜL. Mit böfögsz, ha nem tudsz semmit?

Kérdező! A szüleid hibásak, igen. De most, hogy már rájöttél erre, tényleg elkéne gondolkodnod a jövődről. Azt a havi 100 ezret félretennéd magadnak egy hónapban, maradna annyi, hogy elköltözz? Miért vesznek el tőled annyi pénzt? Rezsire? De arra ez nagyon sok pénz.

2019. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Bármilyen OKJ-t elvégezhetsz még, őt, egyetemet is, ha arra vágysz.

Mire veszik el a 100 ezer forintot? Ha ennyi idősen otthon laksz, illik beszállni a kajába meg rezsibe már, de ha az nincs ennyi, ne adj nekik többet, ha ez neked megterhelő vagy csak nem akarsz.

Ha meg kölcsönről van szó, szintén addig ne adj többet, amíg a előzőt vissza nem fizették.

2019. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!