Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim megtudták, hogy...

A szüleim megtudták, hogy díler volt a vőlegényem és most cirkusz van otthon. Mit tehetnék, hogy lenyugodjon mindenki?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt volt, már teljesen nyugodt életet él, nem is nagyon jár bulizni. Tudtam erről akkor is, de engem ezek a dolgok sosem érdekeltek, nem próbáltam ki semmit.

Múlt héten volt az eljegyzési vacsoránk és ott a mostohatestvérem irigységből megjegyezte anyának, hogy nem gondolta, hogy egy drogdíler egyszer majd nyugodt életet fog élni és visszavesz a tempóból...


Anya most ki van borulva, hogy azonnal szakítsak vele, költözzek el tőle és soha többet ne álljak vele szóba.

Nem érti, hogy az az élet már a múlté (nem is abban az országban él már), nem tartja a kapcsolatot a régi 'barátaival'. Már egy hete megy ez, meg az érzelmi zsarolás, hogy válasszak, vagy a vőlegényem, vagy a családom. Mert hogy ő sosem fog velem többet beszélni, hogy együtt maradunk.


2017. aug. 18. 17:45
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
80%
Kemény döntés, neked kell meghoznod.
2017. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

De pont ezt szeretném elkerülni.

Mert (bármilyen hihetetlen) nekem a családommal is nagyon jó a kapcsolatom, anyával szinte barátnők vagyunk. De a vőlegényem az életem értelme, képtelen lennék elveszíteni.

2017. aug. 18. 17:49
 3/52 anonim ***** válasza:
30%
Ha neked jó egy olyan féreggel aki sokakat mérgezett akkor egs...
2017. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
49%
Anyud már beszélt a szíved választottjával?Úgy értem ,hogy szemtől szembe? Vagy esetleg anyád próbálta megbeszélni ezt a hapsiddal ? Esetleg ennyire előítéletes,hogy egy story miatt el ítél egy számára "idegen " embert(gondolom nem kerültek közel).Én azt mondom a hapsiddal kéne beszélnie és elmondani neki a szive panaszát.Ha a barátod értelmes akkor megtudja beszélni vele.
2017. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
54%

Nem tartja, ok, de ha felkeresik, nagyon hamar gáz lehet.

Tudod, ebből nem lehet "csak úgy" kijönni, 10/9 úgyis felbukkannak.


Tényleg szakíts vele, mielőtt a múltja megtalál téged is.

2017. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
59%
Ezt egyetlen normális szülő sem fogadná el.
2017. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
37%

@17:49


Szerintem senkinek nem tartott fegyvert a fejéhez, hogy márpedig azt a cuccot használnia kell, és tőle vegye.

2017. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
53%

Ráadásul még az országból is el kellett szökni.

Neked biztos nem azt adta be. Jobban jársz ha szakitasz, mert komoly bajok lesznek belőle.

2017. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
47%
17:49 vagyok.Azért a dillerkedés és a fogasztás külön kategória.Attól,hogy diller nem biztos,hogy fogyasztó is.
2017. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
51%
17:56. Ha a gyerekednek adta volna a mocsok is ezt mondanád? Mondjuk csak poénból az meg a haverokkal kipróbálná? Komolyan ennyi agyhalott ember van hogy egy rohadt dílert véd? A kőbányában kellene megrohadnia!
2017. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!