Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, hogy a szüleim...

Mit tehetnék, hogy a szüleim ne tiltsák, hogy barátom legyen?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és összejöttem egy 16 éves nagyon kedves, aranyos fiúval, minden szép és jó lenne, de szüleim nem engedik, hogy találkozzak vele, mondván, hogy "egy 14 éves kislánynak még ne pasizgasson". Tényleg semmi baj nincs a fiúval, okos, rendes, nagyon jó családból származik és nem is csak szexre hajt szerintem. Most titokban találkozgatok vele, de sokkal könnyebb lenne, meg jobban is érezném magam, ha nem kellene előttük titkolóznom és legalább megismernék a barátomat, mert szinte azt sem tudják kicsoda, nem akarnak vele találkozni és nem is hallgatnak meg ha róla beszélek, egyedül egy képet láttak róla még a kapcsolatunk kezdetén, amikor egy közös képet beállítottam háttérképnek és onnan tudták meg, hogy barátom van, és jó nagy veszekedést csaptak. Előre is Köszi a segítséget, Hozzáteszem, hogy azt mondják mindig, hogy 16 éves korom előtt ne pasizzak, de én 1,5 évet nem bírok így ki mert nagyon szeretem a barátomat és a szüleimet is.
2017. ápr. 1. 13:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

"és nem is csak szexre hajt szerintem." 

Hát ez nagyon meggyőző volt.. szerinted mire hajt egy 16 éves, arra hogy családot alapítson?

2017. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
21%

Hasonlo helyzetben vagyok. Bele fognak törődni. De a barátoddal beszéld meg hogy neked igen is szamit az hogy a szüleid mit gondolnak róla.. A masik oldala meg hogy mire hajt. Tudasd vele hogy te ezzel meg varni akarsz (gondolom varni szeretnel) egy 16 éves fiúnak mar benne van ez is a pakliban:/

14l

2017. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Nagylány, simán kibírod azt az időt. Elhiszem hogy a barátod nem "csak" a szexre hajt, de ennyi idősen nem kellne szexelned egyáltalán.
2017. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Igazuk van a szüleidnek. Egy nyikhajnak még nem való pasi. Múlj el legalább 16.
2017. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Igazuk van, 14 évesen még babázz ne pasizgass. Nagyon nem a te dolgod még. majd két év múlva...
2017. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Persze, hogy nem a szexre hajt, csak ruhában nézegetne még 2 évig. Ja, nem, te meg kisvártatva ugyis szétteszed neki, mert olyanokat mond...
2017. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Butaság így megszabni, hogy x idős korodig nem pasizhatsz. Olyan, mintha azt mondanák, hogy 16 éves korod előtt nem lehetsz szerelmes. Az ember nem maga dönti el, hogy mikor szeret bele valakibe, és igenis megtörténhet 14 éves korban is, attól függetlenül, hogy a legtöbb ilyen fiatal szerelmes pár végül nem marad együtt. Nem általánosítok, ismerek kivételt, akik 13-14 éves korukban jöttek össze és már házasok és gyerekeik vannak, de sokkal több az olyan kamasz pár, akik szétmennek.

Ja, és nagyon is van olyan, aki nem a szexre hajt egy kapcsolatban. Attól, hogy valakik szerelmesek és járnak, nem feltétlenül szexelnek is. Lehet, hogy egymás társaságáért vannak együtt, mert szeretik együtt tölteni a szabad idejüket. Létezik szexkapcsolat szerelem nélkül, akkor fordítva miért ne létezhetne?

2017. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
kedves előző! én elhiszem hogy ezerből egy tizenhat éves nem a szexre hajt, de valószínűbb hogy a kérdező pasija a maradék 999-ből van. Én is voltam 16 éves, tudom mennyire túl vannak pörögve a hormonok ebben a korban. A kérdező szülei nem örülnének ha előbb lenne trippere, esetleg gyereke a lányuknak minthogy kijárná az iskolát. Plusz az sem árt ha nyolcadikban a tanuláson, és nem a csávózáson jár az esze mert itt lehet szó szerint elb*szni a jövőjét.
2017. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy működnek a hormonok, de nem csak a hormonoktól függ, hogy lefekszel-e valakivel vagy nem. Nem állatok vagyunk.
2017. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
58%
Edes istenem, mi van itt mindenkivel? Nem hallottatok meg olyanrol, hogy kamaszszerelem? Irni akartam egy jo hosszu, oktato jellegu valaszt nektek, de szerencsere elment tole a kedvem..
2017. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!