Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu folyton bunko velem, ha...

Anyu folyton bunko velem, ha baratom van. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Anyu sose szivlelte, ha baratom volt, sot utalta es ez mindig rajtam csattant. Tudni kell, hogy nincs apukam, anyu meg mar evek ota nem ismerkedik. Olyanokat vag a fejemhez, ha hazajovok a paromtol, hogy "na, jo volt dugni?" Meg hogy ez a fiu nem visz sehova (hozzateszem iskolaba jarunk meg mindketten) es csak atmegyek dugni, mast nem csinalok. Meg anno kozolte, hogy itt ugyan en nem csinalhatok semmit, felejtsem el hogy egy baratom is itt fog aludni, mert hogy ez az o haza es majd az enyemben azt csinalok amit akarok, itt o diktalja a szabalyokat ezaltal itt nem lehet szex es semmi mas. Illetve folyton azt hallgatom, hogy koltozzek a baratomhoz(?!) amikor egyutt se szoktunk aludni, max hetkoznap talalkozunk delutan. Ez van mar evek ota es nagyon unom. Elozo kapcsolatomba, tudta hogy semmi se oke, akkor kedves volt velem. De ha boldog vagyok akkor ezt hallgatom minden nap. Elegem van mar, mit tudnek tenni, hogy ezt abbahagyja?

-Bocsanat a helyesirasert meg az ekezetekert-



2019. jan. 29. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Lehet neki rossz élményei kötődnek ahhoz, amiről mindig beszél, nem tudom mi lehet ennek a kiváltó oka, de valami hasonló.
2019. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Idióta hatalmidrámás energiavámpír kisebbségikomplexusos anyukádért nem irigyellek.
2019. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Anyukádnak szüksége lenne egy társra, akkor nem rajtad töltené ki ennek hiányából adódó frusztrációit.
2019. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Anyukád szerintem az Ő problémáit, és tapasztalatait akarja rajtad keresztül helyrehozni. Ez eléggé frusztráló, én is voltam ilyen szituációban, én a sarkamra álltam egy év után, és megmondtam neki, ha szeret, akkor ezt abbahagyja, mert ezzel bánt. Lehet hatna rá ha elmondanád neki őszintén, hogy Te a saját hibáidon akarod megtapasztalni és megtudni amit lehet.

Félt téged.

Beszélj vele erről, kérdezd meg mit miért mond.

Felháborítónak találom ahogyan egy szülő zsarolja a lányát, fiát a szex-el kapcsolatban. Elhiszem, hogy aggódnak amiatt, hogy túl korai lesz, és megbánja az ember, mondjuk 14-15-16 éves ne éljen szex(uális) életet- mondja, gondolja egy szülő.

Ha elég felelősségtudatosnak és érettnek tart, és tud Ő is felnőtten viselkedni, illene ezt megértenie.

2019. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hat az a vicces, hogy lassan 20 vagyok es ennek ellenere is ezt hallgatom..

Koszonom az eddigi valaszokat!

2019. jan. 29. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk ki: irigy.

Neked van életed, neki nincs, és ezt nem tudja elviselni, ezért ő akkor van megnyugodva, ha a te életed is unalom.

Engedd el a füled mellett, oda se nézz, ne törődj vele.

Csak irigykedik.


( [link]

2019. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Moncsicsi9876 ***** válasza:
89%
Szerintem meg szimplán anyukád rajtad tölti le hogy mellette nincs egy megértő társ ,akivel esetleg ki tudna kapcsolódni, jól érezni magát és persze nem utolsó sorrendben a nemi élet hiánya okozza nála ezt a frusztrációt ami rajtad csattan.Mert látja hogy neked a jelenlegi élethelyzetekben ezek adottak,neki meg nem.En azt tudnám neked tanácsolni ülj le anyukáddal és beszeljetek meg a dolgokat ,a viselkedését ,hogy miből adódik ez nála,avasd be őt hogy téged ez nagyon bánt és mélyen érint amilyen szavakat eleresztett a száján feléd.Csak így tudnád azt elérni hogy változtasson a viselkedésén.
2019. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

anyád egy rosszindulatú banya


vegyél neki egy dildot

2019. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Jó volt dugni,és akkor kedves ha láthja h boldogtalan vagy? Ellégé kilehet már éhezve... Halál szánalmas mikor egy női baxatlan hárpia a saját lánya nemi életére párkapcsolatára programjaira is irigy és annak örül ha egy rossz kapcsolatban van vagy pl verik alázzák stb,enyém annak örült ha exem megvert,annak is örült mikor mrgerőszakolt,én hülye meg anyámtol vártam támaszt erre azt mondta h remélem élveztem.. Én megszakitottam vele minden kapcsolatot.. Mond h igen jo volt dugni,neked is kéne akkor nem rajtam vernéd le a hiányát..

36N

2019. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Fiatal vagy, népszerű a fiúk körében, és boldog kapcsolatban élsz. Ő már öregszik, nem érdeklődnek iránta a férfiak, tönkrement az utolsó kapcsolata is és belekeseredett a dolgokba. Úgy érzi neki reménytelen, ezért nem abban leli örömét, hogy próbálja helyrehozni az életét ("jaj, ezt már úgyse lehet"), hanem abban, hogy a tiédet megpróbálja elrontani. Elég tipikus hozzáállás random emberektől, de családban még szomorúbb dolog, mint alapból. Féltékeny.


Ha durván próbál áskálódni, akkor ezt mondd el neki kerek-perec és segíts neki hobbit, párt vagy akármit találni, ami helyrerázhatja a megkeseredett életét. Ha meg semmi sem segít, akkor tűrd el, de majd ha elköltözöl, akkor ne csodálkozzon, ha nem sűrűn fogsz hazalátogatni, hiszen végre te diktálhatod majd a szabályokat.

2019. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!