Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit reagálnátok,...

Szülők! Ti mit reagálnátok, ha a fiatok ezt tette volna? 20/F

Figyelt kérdés

Most volt a félév, és én otthagytam a sulit. Nem érdekel, unalmas és nem fogok a gép előtt ülni (programozó szak). Lementem a titkárságra és kiiratkoztam. A szüleim persze előtte már tudták.


Mit tanácsolnátok, merre tovább?



2019. febr. 1. 09:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok szulo, de nalunk a csaladban meg van beszelve, hogy ha nem tanulok, akkor irany a munka vilaga.
2019. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Drazicc ***** válasza:
88%
Tanuld azt amit szeretnél nem?
2019. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
37%
Megkérdezném tőled, hogy akkor miből szeretnél megélni? Mert én tovább nem tartalak el.
2019. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ugyan nincs gyerekem, de ebben az esetben először megkérdezném, mik az elképzeléseid a jövőre nézve. Ha váltani szeretnél egy másik szakra, ami jobban megfelel, támogatnám. Ha nem akarsz tovább tanulni, akkor viszont munkát kell keresned.
2019. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 szántóvető ***** válasza:
65%
nézegesd az álláshirdetéseket.
2019. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha a szüleid ezt tudták, akkor gondolom már megvolt a reakciójuk.

Nekem mindenképpen az lenne a reakcióm, hogy fiam: felnőtt vagy, nem jársz iskolába, tehát dolgozz. És ha rövid időn belül nem kezdenél el dolgozni, elzavarnálak otthonról.

2019. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Tanulj valami mást vagy dolgozz. Nem hiszem, hogy létezik ezeken kívül más opció.
2019. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha tudtak rola akkor megvolt a reakcio gondolom, nyilvan ha otthagytad a sulit akkor vagy mesz olyan szakra amit szeretsz is vagy elmesz dolgozni, otthon nem uldogelhetsz es nem tartatthatod el magad, nyilvan tudtad ezt.
2019. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Előbb kell tervezni és utána cselekedni.

Nem lehetett volna más szakra átjelentkezni? Ha nem akarsz tanulni, önéletrajz és hasonlók rendben vannak, néztél már munkahelyeket?

2019. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem akkor iratkoztál ki mikor már tudod mi a következő lépés? Jó értem én hogy qrva unalmas, de most állsz bután és fingod nincs mi legyen meg itt kérdezősködsz? Bölcs, előrelátő gondolkozás!
2019. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!