Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért várják el tőlem a...

Miért várják el tőlem a szüleim hogy főzzek?

Figyelt kérdés

20 éves (L) vagyok egyetemista aki otthon lakik. Az időm és energiám nagy része azzal megy el hogy egyetemre járok és dolgozok hogy fizetni tudjam a magam költségeit és a tandíjam. Ugye most a vizsga időszakban többet voltam otthon. És valahányszor nem volt ebéd csinálva a szüleim az én fejemet baszták le hogy miért nem főztem holott nem is tudok. Oké egy tésztát még csak megtudok főzni vagy valamit olajba de nyers hússal nem tudok mit kezdeni. És apukám szerint szégyen hogy egy 20 éves lány nem tud főzni magára...

Szerintem az egész felháborító, nyilván szeretnék főzni de nincs aki tanítson, vagy nincs hozzá hozzávaló...

Nyilván nem állok neki ehetetlen maszlagokat csinálni...



2019. febr. 6. 18:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%
Azért kicsit igazuk van, el kellene kezdened a főzni tanulást. Vannak a neten videók, tippek, trükkök onnan el lehet lesni a főzést. Az alapok ha mennek pl tűzhely/sütő begyujtasa akkor nincs nagy baj.
2019. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 MrPifta ***** válasza:
47%
20 éves lánytól TÉNYLEG gáz, hogy nem tud főzni
2019. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
64%
Azért készültek vagy sem, én szégyellném magam, ha nem tudnék főzni. 😂
2019. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 RockyCellar válasza:
84%

Utolsó válaszoló nem gondolod hogy ez kicsit durva és általánosító volt.

A nőket azért illene tisztelni

Meg azért szerintem egy pasinak is tudni kéne főzni.

2019. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok. Az nem szép tőlük hogy elvarjak, de magadtól is érezned kellene, hogy legalább ennyivel megkönnyíthetnéd nekik az étkeztetést.
2019. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
46%
Hát én 15 éves korom óta főztem pl. vakációban, hogy ne anyunak kelljen mikor hazaesik a melóból. Szóval ja, gáz hogy nem tudsz főzni 20 évesen. Tudom ma nem trendi, mindenki kifőzdébe eszi a sok egészségtelen kaját....
2019. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
60%

Mert felnőtt nő vagy?

Abban a világban, ahol a wc-ről is nethez jut az ember nincs olyan, hogy valaki nem tud főzni

2019. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
Ne parázz rá a dologra. Én is akkor kezdtem el főzni, amikor rákényszerültem. Nem tanított senki, de nem nagy hókusz pókusz. Úgy voltam vele, hogy férfiként, nem túl jó hozzáállással lesz vele bajom. Nem lett. Neked is menni fog, ha majd önálló életet kezdesz.
2019. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
48%
Ha lesz egy komoly párkapcsolatod, majd megtanulsz főzni :)
2019. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
62%
Mert az lenne a normális, hogy főzöl magadra. Sokan mások is dolgoznak és egyetemre járnak, és még háztartást is vezetnek, sőt vki még gyerekte is nevel. Az, hogy 20 éves vagy, az nem mentség. Ha egyetemistának lenni nem vagy fiatal, akkor a főzéshez sem
2019. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!