Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem kedvelik a szüleid a...

Ha nem kedvelik a szüleid a párod hogy próbáltad meg közelebb hozni őket egymáshoz? Mit tehetnék, hogy anya ne szóljon bele? Kérlek a kérdésre koncentráljatok?! De Sztori ⬇️

Figyelt kérdés
Mikor bemutattam itthon a páromat több, mint egy évvel ezelőtt, akkor az édesanyám nagyon szimpatikusnak találta. Aztán szép lassan egyre inkább kritizálta. Most azóta úgy vagyunk, hogy egyszer nagyon kedveli. Egyszer meg kritizálja. Na most ez nekem nem túl jó. Főleg, hogy össze szeretnék költözni a párommal és nem szeretném, hogy anyával eltávolodjunk egymástól. De sajnos anyára alapjaraton is igaz az, hogy a hibát sokkal előbb látja meg, mint a jó tulajdonsagokat. Természetesen nem tökéletes a párom, de én szeretem és vele szeretnék lenni. Nagyon szeretem az édesanyámat, de kezd nagyon inzultáló lenni, hogy 23 éves vagyok és sokszor beleszól a dolgaimba. Kérlek a kérdésre koncentráljatok!!
2019. febr. 7. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Próbáld meg elmagyarázni ugyan ezt ugyan így anyukádnak

Mond el neki nem szeretnél eltávolodni tőle stb.

Tudom mondani könnyű de én ezzel megpróbálkoznák

2019. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele erről és azt mondta nem távolodunk el egymástól. Tény, hogy a páromnak néha van egy stílusa, de pl anyu bármit kér tőle első szóra megcsinálja és esze ágában sincs anyuval rosszban lenni. Nekem ez is tetszik, hogy tudja anyumnak nem mindig a kedvence 😀.
2019. febr. 7. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

A leírásodból az jön le, hogy anyukádnak azért bőven van oka kritizálni a párodat, te magad is beismered, hogy vannak hibái, ezek szerint nem is kicsik...

Sőt, még tetszik is, hogy anyukádat bosszanthatod a pasiddal, de közben attól rettegsz, hogy megharagszik rád és elhidegül tőled, ha a párodhoz költözöl.

Véletlenül sem inzultálni akarlak, de mintha 15 éves lennél, úgy gondolkodsz. Nem csoda, ha anyukád is tinilányként kezel néha.

Szerintem te még nem vagy elég érett egy komoly kapcsolathoz, és azt sem hiszem, hogy tényleg ez a csávó életed szerelme. Inkább csak anyukád figyelmét akarod vele kiharcolni.

Első körben édesanyáddal kellene rendezni a kapcsolatodat, csak a tiédet és az övét, a pasidat pedig hagyd ki belőle, mert ez nem róla szól, csak rólad és anyukádról.

2019. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Mivel nem írtal konkrétumot, így nehéz választ adni, nem tudni, kinek van igaza.

De minden háttér nélkül: nálunk pl jobban elfogadja anyám a páromat, mióta összeköltöztünk, kvázi ezzel fogta fel/törődött bele, hogy tényleg komoly. Az meg nyilván a saját érdeke is, hogy egy esetleges leendő vejjel ne gyűlölködjön.

2019. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Kommentelő, Te aztán rendkívül haszontalan választ adtál és természetesen ment a piros kéz ;)
2019. febr. 7. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Anyukád = ANYÓS. Döntsd el a párod mellett maradsz vagy jobb ha elválnak útjaitok. Tapasztalatból írom, hogy ez még csak az eleje sokkal durvább lesz később.
2019. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!