Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy baj ha nem tudok beszélni...

Nagy baj ha nem tudok beszélni a szüleimmel komoly dolgokról?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy a szüleim elváltak most anyukámmal és a húgommal élek. Anyám folyton utalgat rá vagy hangosan kimondja hogy ne terheljük a problémáinkal. Ezért akkor is ha bajom van erősnek látszom, magamba folyton, egyedül sírok... időnként vannak enyhe pánikrohamaim de erről se tudnak. Tavaly a rossz helyzetemnek (iskolai és magánéleti problémák) köszönhetően depressziós voltam és nagyon nehéz volt mondanom se kell nem tudták... Apámmal nem túl jó a kapcsolatom folyton bírál pl: Dagadt vagy, rosszak a jegyeid (4-5ös vagyok) egyszer leült velem szemben és teljesen komolyan azt kérdezte hogy: őrült vagy? Szerinte a nevelés legjobb módja a bűntudatkeltés

2019. febr. 5. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én se bízom teljes mértékig a szüleimben. Inkább egy baráttal beszélem meg a dolgokat, vagy újabban a párommal.
2019. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Baj. Építs ki egy olyan kapcsolatot rajtuk kívül, ahol ki tudod élni ezen szükségleteidet. Sajnos a velük való helyzeten nem hiszem,hogy tudsz változtatni, itt főleg apádra gondolok, anyukáddal még megpróbálhatnal beszélni szerintem..
2019. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bizalmatlan vagyok a barátaimmal nem merek beszélni ilyenekről.


Anyukám is elég furcsa személyiség mindent kiforgat úgy hogy neki legyen igaza és én rosszul érezzem magam mert megosztottam vele egy problémát. Viszont ő rám terheli a sajátjait

2019. febr. 5. 19:27
 4/4 anonim válasza:
Akkor mond el nekünk mi bánt :)
2019. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!