Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el apumnak,...

Hogyan mondjam el apumnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

A cím szinte elarul mindent. Anyum mar tudja, o a multhet elott tudta meg azt hiszem, amikor talalkozni szerettem volna egy sraccal, en meg azt hazudtam, hogy egy baratnommel megyek, de megerezte hogy kamu. Eleinte nagyon ki volt borulva, sirt is, es nem igen tudott nyilatkozni a dologrol. Viszont egy hetre ra elengedett a talalkozasra, es tok jol viselkedett ugymond, kerdezoskodott, es kivancsian allt a dolgokhoz.

Viszont mivel szuleim elvaltak, apumek meg hatra vannak. Apanak van egy felesege, es meg ket gyereke. Mivel a sraccal eleg komolyak a dolgok, ezert tiszteletben kell tartanom, es a kettonk dolga miatt is muszaj lenne valahogy elmondanom, viszont nagyon felek a reakciotol, de tudniuk kell. Gondolkodtam azon is hogy eloszor a felesegenek mondom el, ugyanis vele nagyon jo a viszonyom, vagy ott van meg a masik, hogy mamanak mondom el es tole kerek tanacsot. De egyszeruen nem tudom, mit csinaljak. :/ ugy erzem, hogy akar eletem parjat is megtalalhattam, de ahhoz hogy mi is rendesen mukodjunk, tudnia kell rola legalabb apaeknak is.


2019. febr. 11. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
A családtagok tájékoztatása nem a "kötelesség" kategóriája. Hanem hogy szeretik egymást és ők állnak egymáshoz a legközelebb. Nem élheted egész életedet titkolózásban, túl kell esni rajta. Ha annyira kiakad, akkor legfeljebb nem állsz vele szóba, de akkor nem is érdemli meg, ha meg elfogadja, akkor megkönnyebbülsz és nem feszít, teszi tönkre az életedet egy titok. Nézegess meleg civil szervezeti honlapokat, biztos, hogy leírnak hasonló eseteket. A szülők vagy sokk nélkül vagy a kezdeti sokk után tudomásul veszik.
2019. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ milyen a kapcsolatod a apukaddal,de ugy latom olyan, hogy el mondd. Vegyel egy nagy levegőt es in medias res csapj a kozepebe. Mondd el neki. Lehet rosszul fog reagalni, de magadnak teszel szivesseget ha elobb tul esel rajta. Ha nagyon kis felenk vagy keruloutak is vannak pl :mondd el a felesegenek es mondja el o apudnak, vagy irj levelet es biztonsagos tavolbol vard meg mig felhiv (vagy te keresd ot)
2019. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
14%
Jééééé, megint megérkeztek a lepontozók
2019. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én a helyedben apudnak mondanám el, utána a feleségnek.

Nehogy később az legyen a baja, hogy ő tudta meg utoljára.


Csak nyugodtan, őszintén! :) Egy kalappal:)

2019. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!