Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám megértetni a...

Hogyan tudnám megértetni a szüleimmel, hogy nem akarok soha jogosítványt?

Figyelt kérdés

Alapvetően tudnék több dologra figyelni, mint a tükrök, mégis bennem van ez az egész, hogy valamit nem látok és baleset. Alapból rosszul vagyok már a gondolattól is, hogy én vezetek egy autót. Bármikor történhet tragédia, én elronthatok valamit, annyi autóra és egyéb dologra figyelni mindig, ráadásul tudom, hogy nem csak én lehetek hibás, más hibájából is lehet baleset.


Egyszerűen van aki nem való sofőrnek, max utasnak, vagy megoldja az utazást máshogy... Miért nem lehet ezt megérteni? Csak mert a családban mindenkinek van, én nem érzem szükségletét...



2019. febr. 12. 18:35
1 2
 11/14 anonymousreview60 ***** válasza:
33%

Lasssan mondom, hogy .... is megértse. A B kategoriás vezetői engedély olyan ma, mint a Windows, a Word és az okostelefon. 1. Nem kell rendszergazdává válni a felszolgálónak, 2. nem kell újságot/plakátot szerkeszteni a bolti eladónak, 3. nem kell okostelefont használni a lakatosnak. De 1. tudnia kell elindítani és használni a számlázóprogramot, 2. tudnia kell önéletrajzot vagy hivatalos levelet írni, 3. tudnia kell mentőt hívni a kolléga telefonján, ha a saját lemerült, vízbe esett.

Ilyen a B kat. jogsi is. Ésszerűen valószínű, hogy kelleni fog. Nem kell száguldozni, de tudni kell vezetni.

"Alapvetően tudnék", tehát alapvetően tudna, csak bemagyarázza magának, hogy besz.a.rik. Elárulom, én is tartottam a miattam az iskolabuszban rekedő gyerekektől, és a nyom nélkül elégő benzinszállítóktól, de ezt a sikeres vizsga, a mozgásszabadság növelése felülírta.

Az alapkérdésből sugárzik egyfajta görcsölés, félelem, ami az élete más területeire is kisugárzik majd. Barát(nő) van? Kicsit meglepne.

2019. febr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én kb.így voltam, mint te. Ezektől paráztam. Egyszer rászántam magam és beíratkoztam. Már csak a vezetés van és meglepő módon nem félek közben. :D Úgy voltam vele, hogy megpróbálom, legfeljebb pénzt vesztek. De végül bejött. Nagyon tetszik.
2019. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Forgalmi vizsgan uss el par lovat, legyel reszeg, kapj kamu rohamot..lenyeg a lenyeg...hitesd el mindenkivel hogy bolond vagy.
2019. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
febr. 13. 08:03 Lehet, hogy ezt majd ugyanígy fogja valaki elmagyarázni a szeretteidnek is, miután téged halálra gázol egy ember, akinek erőltették, hogy legyen jogsija, mert az fontos annak is, akinek nincs hozzá se érzéke, se kedve. Kívánom, hogy ne így legyen. A jogosítvány baromira nem olyan, mint egy telefont használni. Ha olyan ember szerez jogsit, akinek nem kéne, hogy legyen, azon életek múlhatnak.
2019. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!