Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok tenni, hogy foglalko...

Mit tudok tenni, hogy foglalkozzon velem vagy legalább figyeljen rám?

Figyelt kérdés
Anyukám évek óta nem foglalkozik velem és amikor torodik velem az csak akkor és azért van h tudjon magának/másnak bizonyitani hogy ő jó szülő. Eddig nem nagyon érdekelt gondoltam csak valami fontos dolga vam és kevesebbet tud figyelni rám. De ez lassan 4 éve van így és kezd rosszul esni. Megértem, hogy 8ra ér haza de fenr van hajnalig és ha érdekelném őt akkor oda tudna jönni de nem. Én ezerszer probáltam vele beszélni de csak annyit mondot majd máskor megbeszéljuk, és ő még azt is elvárja h reggel 6kor menjek le neki reggeliert(felkelt minden hetvegen). Oke lemegyek de akkor legalabb hadd aludjak de nem lehet tőle mert este 11ig hangosan hallgatja a zenét és énekli is. Mit tudnék tenni h picit figyeljen rám és ne csak azérr h bizonyitson maganak?
2019. febr. 16. 14:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon összedetlen lett de kevés időm volt.írni és szerettem.volna gyorsam leírni
2019. febr. 16. 14:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy anyukád önző. Nem derült ki hány éves vagy, de arra gyanakszom, hogy úgy gondolja felnőttél, most már egyedül is boldogulsz, nem fog beleszólni semmibe, mész ahova akarsz. Talán az is lenne a legjobb, ha megoldható, ha elköltöznél. Akkor olyan emberekkel veszed magad körül akik elfogadnak téged és törődnek veled.
2019. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Jó lenne tudni, hány éves vagy.

Amit anyukád tesz, az egyáltalán nem felnőtt viselkedés. A szülő dolga gondoskodni a gyermeke testi és lelki jólétéről - felháborít, hogy úgy gondolta, "csicskát szaerik magának".... bocsi, de attól tartok ez van.

Ez teljes mértékben megalázó helyzet számodra és igenis jogos, hogy rosszul érzed magad emiatt. A személyes kapcsolat teljes hiánya, ami látszik az írásodból.

Ugyan kinek akarja bizonyítani, hogy ő jó szülő? Az ilyen nem hogy nem jó, de nem is szülő.

Kérj felnőtt segítséget! Nagyszülők, nagybácsi-nagynénik? És persze: apád ilyenkor hol van? Ne érts félre, nem te vagy a felelős ezért! De tőlük tudnál segítséget kérni csak.

2019. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!