Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért iylen szigorú?

Anyukám miért iylen szigorú?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Év elején egyszer berúgtam és akkor megharagudott. 18 évesen először berúgtam, húú hát ez tényleg bűn. Orvoshoz is csak vele mehetek, mert akkor biztos nem ad igazolást stb.

Ha hiányzoni akarok, mert pl. nagyon sok az anyag és már fáradt vagyok a tanulásához,nem hiányzik ilyenkor rossz jegy, akkor rendsen kiabál, hogy már megint szaladgálni kell az orvoshoz, megint mit fognak szólni stb.. Miközben ha évente 2-3x-or hiányzok hasonló dolgok miatt. Papámék őt nagy szigorba tartották. Így gondolom semmit sem élt az életből fiatalon. Ezt meg is értem, csak akkor az én fiatalságom ne vegye el. Ha most hiányzoni akarok, akkor hadd tehessem meg, ha ellógok egyszer ne legyen már ordibálás, ha elmegyek buliba akkor ne az legyen már, hogy részeges vagy.

Fiatalság bolondság. Nem akarok begyepesedni, mint ahogyan tettem ezt az életem előző szakaszában. Nem akarom, hogy a fejem elszálljon, de élvezni akarom már az életet.



2019. febr. 20. 20:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, csak sietve írtam le.
2019. febr. 20. 20:36
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
2-3x-or??? Igen, biztosan ez is csak elírás. Ember, olvasd már fel hangosan. "Kétháromszoror..."
2019. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy kijavítottál!
2019. febr. 20. 20:41
 4/20 anonim ***** válasza:
21%
Igazán nincs mit, szívesen bármikor!
2019. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Talán, mert embert akar faragni belőled, nem kocsmatölteléket.
2019. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen, de tudja, hogy nem leszek az. Mindig mondom neki, csak kipróbáltam több ilyen úgy sem lesz és nem is volt.
2019. febr. 20. 20:58
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Hasonlót éltem át, kitartást kívánok. Sajnos nálunk semmilyen kommunikáció nem volt kb lehetséges, nagyon rossz viszonyban voltunk. Nálam akkor állt át, mikor először volt komoly kapcsolatom (18 évesen), egyere enyhült, bár még a szigor és elvárások megvoltak. Aztán bekerültem Okjra, majd egyetemre és itt már teljesen jó kapcsolatunk lett. Mellette végig meló. Lehet látnia kellene azt, hogy önálló vagy, kezded magadat ellátni minden téren. Ilyen szempontból hogy állsz?
2019. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Amikor véletlenül sikerül vele beszélnem, mindent el tudok intézni.

Majdnem sikerült egy barátnő, de mikor megemlítettem, azzal jött, hogy ő nem is akkar erről hallani, biztos nem fog egy fityinget is adni rá stb.

2019. febr. 20. 21:02
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Akkor amit leirtal szepen mondd el neki is es ne itt rinyalj, ne haragudj de mit varsz itt most? Nem latunk bele anyad agyaba es nem tudjuk mit miert tesz/miert nem enged es miert veri magat mindenert. O ezt latta es ezt tudja adni gondolom...Mondd el neki hogy felnott ember vagy szabad akarattal es gondolkodassal ugyhogy te tudod neked mi a jo. Amugy mi az hogy csak anyaddal mehetsz orvoshoz? O mondta? Ez a baj!! Hagyod magad, en fognam a popsimat es elmennek magamba, a kurjongatasat meg kirohognem es otthagynam. Ennyi
2019. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

#9 picit lehetnél elnézőbb, nehéz ez a helyzet. Anno én is írtam ki ilyet, ki kell beszélni, hátha kapsz valami választ, ötletet, támogatást. :)


Pénzkereséssel hogy állsz? Erre nem válaszoltál. Van rá lehetőséged? Hétvégente valamit csinálgatni?

2019. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!