Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket zavara ha anyukatok...

Titeket zavara ha anyukatok 45 évesen kitetovaltatná a szemöldökét és egy tusvonalat?

Figyelt kérdés
Nem az a gond hogy megcsinálta, hanem inkabb az hogy nagyon műre és vastagra, hosszú és vastag a tusvonal tetoválás is... Ugy nez ki mint egy idős festett ... . Nagyon szégyellem. Mi lesz ha lesznek gyerekeim? Milyen példa ez nekik ha meglátják a nagymamát?
2019. márc. 1. 11:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%

Semmi közöd hozzá. 45 évesen nem idos.

Nem értem, egy nagymamanak miért nem lehet kifestve a szeme.

Inkább azon aggódj, te milyen példa leszel a gyerekeidnek.

2019. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez minden életkorban ciki, viszont ez a te problémádat nem oldja meg. Ne szólj bele, ő ilyen, így vállalja saját magát. Te meg másmilyen vagy. Véleményed lehet, de azt tartsd meg magadnak. Úgysem tehetsz semmit.
2019. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, hisz nem az én dolgom.
2019. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%

Ezt vele beszéld meg. Vannak jól kinéző tetkók is. Lehet legközelebb mást csinál.

Az sem jobb, ha elhagyja magát és olyan büdös lesz a szája, hogy 2 méternél közelebb senki nem akar menni hozzá. Elég sok öreg így csinálja. Anyud valamilyen szinten igényes. Ha még neked nem is tetszik.

2019. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Még az sem kizárt, hogy a mostani eredmény neki sem tetszik, mert ha tényleg úgy sikerült, ahogy leírtad, akkor nem biztos, hogy elégedett vele. Tényleg ne szólj bele, mert lehetséges, hogy mérgesebb az elfuserált szemöldöke és szemtus miatt, mint te. Csak egy feltevés, mert nem írtad, hogy neki mi a véleménye róla. Neki kell vele így mászkálni, nem neked. Inkább ajánld fel, hogy menjen vissza korrekcióra máshová, hátha tudnak rajta javítani. (Csak egy ötlet.)
2019. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
58%
Őszintén szólva igen, én ilyet zömmel csak kiélt cigány nőknél láttam és rettenetesen gusztustalanul néz ki.
2019. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én nem megaláznám anyámat azzal, hogy ilyen véleményt írok ki róla, hanem elmondanám, hogy szerintem egy vékonyabb jobban állna. Ha meg kezdőhöz ment és az a baj (és ezek szerint nem először), akkor meg felajánlanám, hogy segítek neki szakembert keresni, hogy ne dobálja ki feleslegesen a pénzt. És akkor máris jobban fog kinézni.


Nekem mondjuk nem ilyen típus anyám, de van kolleganőm, aki 50 felett kezdte a sminktetoválást, szempillát, hajhosszabbítást, anyámkínját. Ha megkérdezte a véleményem, neki is simán elmondtam. Szempillásból pl 5 helyen jàrt, mire talált jót. Mert ő is érzi, hogy valami nem ok, de kellett a külső megerősítés is, hogy ne oda akarjon visszamenni.

2019. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
65%

Inuljunk ki abból, hogy egy 45 éves nő is Nő. Fontos, hogy adjon magára, még akkor is ha hamarosan nagymama válik belőle. Akár úgy is, hogy kozmetikai tetoválást csináltat. Az én párom 44 éves, bár nincs ilyen tetkója, és inkább a természetes szépség híve vagyok, nem zavarna, ha megcsináltatná.

Az, hogy szerinted kevésbé esztétikus, az már csak izlés dolga. Lehet, csak azért tartod csúnyának, mert Te nem úgy szoktad meg. attól még lehet csinos. Ha neki tetszik, elégedett, akkor az a legtöbb amit tehetsz, hogy elfogadod :)

2019. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
93%

45 évesen öreg??? Ez most komoly?

Én ebben a helyzetben inkább próbálnám rávenni, hogy ha már ilyesmit csináltat, azt profi szakembernél tegye, hiszen nem mindegy, mit visel az arcán 3-5 éven keresztül. A szemöldökömet én is meg szeretném csináltatni, mert buta kamaszként túl vékonyra szedtem és bizony nem nő vissza, szóval megértem, ha valaki megcsináltatja, csak az nem mindegy, hogyan. Mostmár létezik szálas szemöldök tetoválás, amiről csak nagyon közelről lehet megállapítani, hogy tetoválás. Hozd fel a témát, persze csak finoman.

2019. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
82%
Semmi közöd hozzá. Biztosan sok mindenről mondott le annak idején, hogy téged felneveljen, ennyi megjár neki!
2019. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!