Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket zavara ha anyukatok...

Titeket zavara ha anyukatok 45 évesen kitetovaltatná a szemöldökét és egy tusvonalat?

Figyelt kérdés
Nem az a gond hogy megcsinálta, hanem inkabb az hogy nagyon műre és vastagra, hosszú és vastag a tusvonal tetoválás is... Ugy nez ki mint egy idős festett ... . Nagyon szégyellem. Mi lesz ha lesznek gyerekeim? Milyen példa ez nekik ha meglátják a nagymamát?
2019. márc. 1. 11:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb fogod és elviszed egy rendes szakemberhez, aki (viszonylag) vállalhatóra javítja. Természetesen fizeted neki.
2019. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi közöd hozzá, mit csinál. Másrészt ennyi erővel a leendő gyerekeidet (akiket mellesleg nagyon sajnálok) ki se engedd az utcára, mert nem minden utcán járkáló ember a tökély megtestesítője, veled ellentétben :/
2019. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
53%
Normálisan szemöldökkel is utálnád anyádat.. Ne tarts vele kapcsolatot gondolom a pénze jo volt..
2019. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
17%

Most jár a szátok, de kíváncsi vagyok mit csinálnatok, ha a ti anyukátok ezt csinálná.


Nem esztétikus, nőies dolgokról van szó. Ha jól értem a szituációt, akkor az édesanya úgy viselkedik,mint egy kapuzarasi pánikos férfi.


Bocsi, nekem is égő lenne.

2019. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%

Tudom, le fognak pontozni, de engem nagyon zavarna... tudom, égessenek el máglyán, amiért a szent szülőre egy rossz szót mernék szólni.

Én az ilyet olcsónak, igénytelennek, utcasorinak tartom, és igen, szégyelleném. Mármint most tényleg arról a típusról beszélek, ami ez a cigányos kékesfekete csíkszemöldök... láttam már elég sok ilyet, az főleg akkor szép, amikor kékre fakul meg amikor vki lehúz ezzel 20-30 évet, aztán lerobban és nem tud elmenni festetni a haját, és ez ősz hajjal van kombinálva. És láttam már több tetovált tusvonalat, hát egyik sem volt szép. Ha vki annyira tusvonalmániás, kb. 2 perc kihúzni a szemed gyakorlás után tussal naponta... és az jobban is néz ki.

2019. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik, gusztustalan
2019. márc. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Persze hogy zavart volna. A helyedben jóelőre beszereznék olyan ismerős idős néniket, akik tisztességesen néznek ki, hogy a gyerekeimnek az legyen a normális, és a nagymamájukat lássák furcsának. Szeretettel, elnézéssel, de furcsának.

Remélhetőleg a kinézet nem társul addigra vállalhatatlan viselkedéssel. Mert vannak nők, akik öregségükre megbuggyannak.

2019. márc. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ronda,lehet,hogy ízléstelen .DE ,mivel nem a te tested,a te arcod,a te szemöldököd, ezért semmi beleszólásod nincsen ebbe.

A gyerekek meg úgy fogják (valószínűleg) szeretni a nagyit,ahogy van . Abba is gondolj bele,neked hogy esne,ha így írna rólad anyukád .

2019. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!