Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg a drága...

Hogyan értessem meg a drága egyetlen édesanyámmal hogy ha ott aludnék a barátomnál nem lenne semmi több?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom és csak 2 hónapja vagyunk együtt és tényleg nem lenne semmi. (Nem most gondoltam hanem olyan 2 hónap múlva)

Ő folyton többet gondol hogy már mik lesznek meg hogy akkor szoktak együtt aludni ha "az" is lesz.

Már mondtam neki de folyton ezt hozza fel.

Köszönöm a válaszokat!



2019. márc. 5. 18:20
 1/9 anonim válasza:
94%
én sem hinném el..mikor én voltam a te helyedben nekem sem engedte...mi sem sexelni akartunk...de a végén beletörödött ennek 13éve...nem fogja elhinni mert az esetek 90% sex van :D és ezt anyud is tudja ő is volt fiatal :D
2019. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem ért a szép szóból, akkor csinálhatsz bármit. Fordítsd meg a témát, és ne arról beszélj hogy mi nem lesz, hanem arról amitől fél: hogy felcsinálnak, majd ott hagynak a gyerekkel. Mondd el hogy ha lesz is valami, akkor tisztában vagy a védekezéssel és alkalmazod is. Ha ez sem segít, akkor marad a kivárás, míg elég felnőttnek gondol anyád.


Amúgy azzal minden szülő tisztában van, hogy ha előre el is dönti egy pár hogy nem lesz semmi, akkor is ott vannak egymás mellett egész éjszaka, és ha valakit elkap a hév, akkor ott az ígéret semmit nem fog jelenteni. Végül is a szex is csak egy összebújással vagy öléssel kezdődik.

2019. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
100 anyából 99 nem hiszi el, ez teljesen oké. Arról nem is beszélve, hogy te hiába nem akarsz semmit, a barátod meg lehet, hogy igen. Vagy egyiktek sem akarja, aztán valahogy mégis megtörténik. Szóval inkább titokban kell csinálni, mert egy normális anya biztos nem fog zöld utat adni hozzá (főleg ha még túl fiatal vagy).
2019. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hány évesek vagytok?
2019. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 csatrad válasza:
59%
szerintem ezt se te se a csavo se barki 2kmes korzetben sem hiszi el
2019. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Az lehetséges, hogy most éppen nem lesz semmi... de utána 2 héten belül garantáltan meg fog történni, bármi is a helyzet.

Na, EZT próbálja elkerülni.

2019. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább azt kéne megértetned vele, hogy egy párkapcsolatban teljesen normális, ha szeretkeznek a felek.
2019. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt még te se hiszed el.
2019. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Aki a #6-ost lepontozta, az miért tette?

Nem így van, ahogy írtam?

DE, ÍGY VAN.


Amúgy a kérdező azóta se írta meg, hány évesek.

2019. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!