Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket is zavart, mikor...

Titeket is zavart, mikor dohányzott valamelyik szülőtök?

Figyelt kérdés
Én gyerekként utáltam nézni, mert tudtam, hogy azért szívja anyám, mert idegbeteg, és ez az idegesség mindig rám ragadt. A cigit soha nem próbáltam, nem is fogom. Érdekel, hogy másnak is van-e ilyen "élménye"?
2019. márc. 6. 15:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mert sosem cigiztek extrém sokat és sosem gyújtottak rá a közelemben sem, illetve mindketten leszoktak már kb 8 éves korom előtt, így túl sok emlékem sem maradt róla, hogy valaha dohányoztak.
2019. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Amikor én voltam gyerek (90es évek) még nagy divat volt a dohányzás, tök természetes volt, hogy apámnak egy-egy gyerekkori képemen ott lóg a cigi a szájában:) Nem zavart soha, és mindezek ellenére felnőttem (és nem lettem dohányos:)).
2019. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
A nagyszüleim cigiztek (azóta már tüdőrák miatt a temetőben fekszenek), nagyon zavart egész kicsi gyerekként is.
2019. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mert volt honnan elcsenni 1-2 szálat. 8-10 évesen nem volt annyi zsebpénzem, hogy tudjak eleget venni.
2019. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%
Nem, mert mindenütt dohányoztak az emberek, és nem lett emiatt semmi bajunk.
2019. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Persze, utáltam, hogy büdös, utáltam, hogy öklendezek tőle, büdös leszek én is, könnyezek, stb. Mikor gyerek voltam, még lehetett éttermekben bent dohányozni, gyűlöltem hogy mindig a dohányzóba kellett ülnünk, ahol állt a füst.

Sokáig kérleltem is, hogy ne bagózzon, vagy legalábbis akkor ne, mikor ott vagyok, de egy idő után megunta és felpofozott, ha szóba hoztam.

Mindennél fontosabb az a retek, ez van.

2019. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon zavart, mert tudtam, hogy egészségtelen. Folyton győzködtem apámat, hogy szokjon le.


Ma már én is dohányzom. Haverok vittek bele, rajtam maradt.

2019. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
Édesapám cigizett anno, én nagyon szerettem az illatát, mert hozzá kötöttem. Most is felismerem az utcán azt a dohányt, amit szívott, visszahoz néhány jó emléket.
2019. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Nekem csak a nagyszüleim dohányoztak, és eléggé zavart, pláne mivel asztmás vagyok. Ma sajnos a dohányzó rokonaim közül már senki nem él.
2019. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyapám dohanyzott, 68 evesen halt meg tudorakban. Nem remlik hogy a jelenletemben cigizett volna.

Szüleim nem dohányoztak, viszont egyszer egy 3 oras utat kellett megtennem egy baratjukkal aki a felesegevel zart kocsiablak mellett lancban fujtak a fustot. Na ott azt hittem azt az utat nem élem túl....

Soha ki se próbáltam, annyira utálom!

2019. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!