Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz az anyámmal a kapcsolatu...

Rossz az anyámmal a kapcsolatunk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Vannak hullámvölgyek a kapcsolatunkba, van mikor napokig, hetekig jóban vagyunk, semmi bajunk egymással. Viszont Van időszak mikor nem telik el úgy nap hogy ne veszekednénk. Most is 2-3 hétig nyugalom volt, semmi veszekedés. Ma délelőtt viszont megint össze vesztünk, mivel Elmentek a szüleim boltba, és megkértem őket hogy az másik útba eső boltba ugorjanak be nekem valamiért. És mikor haza értek még ők voltak kiakadva hogy mért nem tudok elmenni én a boltba szombat délelőtt. Megmondtam nekik hogy nem akarok most csak ezért felöltözni, sminkelni, hajamat megcsinálni .. és ha már úgyis útba esik nekik megtehetnék azt a szívesset hogy bemennek érte. És még itthon anyám csapta a hisztit hogy azért mert lusta vagyok miért mást ugráltatok.. Bezzeg én, akárhánszor azt mondja hogy nincs kedve felöltözni, stb.. menjek fel a boltba ezért azért, akkor egyből ugrok neki mindig. Meg egyik nap is reggel 1 órával előbb felkeltem csaknazért hogy az ő haját kivasaljam. És még az apám is az anyám pártját fogja, hogy ő szerinte nem is az alapozó kell nekem, hanem az hogy balhé legyen. Mindig a rosszat látják bennem nagyon elegem van már belőlük!!!

2019. márc. 9. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Miért nem lehet smink nélkül lemenni a qrva boltba?

Vagy nincs pénz a vásárlásra, és útközben akarod megkeresni?

2019. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

En csak annyit tudok mondani,hogy ettõl nagyobb gondod ne legyen az életben!

Szedd össze magad és sétálj el a boltba, legközelebb te se vedd meg nekik,ha kell valami.Ennyi!

2019. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg, miért is kell full smink a boltba?
2019. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha legközelebb kérnek valamit, te is mondd, hogy ne téged ugráltassanak
2019. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem színházba mennél, hanem boltba. Plusz egy kis séta minden nap kéne az embernek, így nem látok tragédiát, hogy neked kell elmenni érte. Az egyetlen baj ott van, hogy nem tudtok higgadtan beszélni egymással.
2019. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!