Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim jogosan szólnak...

A szüleim jogosan szólnak bele abba, hogy milyen színűre festem a szobámat?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, hogy jelenleg senki nem lakik abban a házban lakunk, csak évente néhány hétig van otthon valaki. Ki szeretném festeni a szobámat fekete és bézs színűre, úgy hogy az egyik fal teljesen fekete, a többi három pedig bézs, és még szeretnék felrakni stukkókat is a mennyezet és a fal találkozásába. (Most amúgy világoskék színű) Természetesen a saját költségemen intézem az egészet, mégsem engedik, hogy fekete legyen az egyik fal teljesen. Szerintetek jogosan határozzák meg, hogy milyen színűre fessem? Miért nem engedik meg, hogy legyen egy kis személyes terem a házban, amit úgy alakíthatok, ahogy akarok?

2019. márc. 10. 13:26
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*az első mondatban véletlenül ott maradt a "lakunk". Az nem kell oda.
2019. márc. 10. 13:28
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
Megértem a szüleidet. Én sem engedném, hogy feketére fesse a gyerek a szobáját.
2019. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha az ő tulajdonuk, akkor jogosan szólnak bele. Ha a tiéd, akkor meg ne foglalkozz a véleményükkel.
2019. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%

Azért, mert az ő házuk, aminek az értékét növeli vagy csökkenti egy átalakítás.

Most ez neked tetszik. De ha 3 év múlva megunod, akkor a fekete falat nem tudod átfesteni. Le kell csiszolni, vagy le kell tapétázni. Ez minden sötét színre igaz.

2019. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Asszem 1/6, vagy 1/8 részben az én nevemen van a ház, és már elmúltam 18.
2019. márc. 10. 13:34
 6/23 anonim ***** válasza:
13%
Fekete falat még nem láttam, inkább válassz egy másik szint.
2019. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Mondd azt, hogy ha megunod, akkor visszacsinálod olyanra, amilyen volt. Szerintem olyanra csinálod a saját szobádat, amilyenre akarod, a saját költségeden.
2019. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%

A fekete tenyleg ocsmany, de te tudod..

Lehet a gyerekemnek engednem, hogy a szobajat ugy fesse, ahogy szeretne..azzal a feltetellel, hogy amint elkoltozik, visszafesti valami kellemesebb szinre.

2019. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Csak az egyik fal fekete, a többi három ilyen vajszínű lesz, éppen azért hogy ne legyen az egész szoba komor hangulatú.
2019. márc. 10. 13:47
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
1/8 tulajdon az semmi.Igazuk van, én sem engednem, hogy fekete legyen a fal
2019. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!