Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Óriási düh van bennem a mai...

Óriási düh van bennem a mai napig saját anyám iránt! Úgy érzem, soha többet nem fogok neki megbocsátani! Jogosan érzem így, aminek az az oka, hogy anno abortuszra kényszerített?

Figyelt kérdés

Fiatal lány voltam (vagyok is még), életem szerelmétől teherbe estem, de ez nem most volt már. Nem akartam elvetetni nyilván, azonban nem volt más választásom, az égvilágon SEMMILYEN körülmény nem volt biztosított a gyereknevelésre! Na mármost..... Nagy valószínűséggel én magam is az abortusz mellett döntöttem volna, de beszéltem anyával erről Ő megzsarolt, hogyha megtartom a gyerekemet, akkor kirak az utcára vele együtt!


Szerintetek megbocsátható egyáltalán egy ilyen tett, egy ennyire rosszindulatú, aljas zsarolás?


Azóta évek teltek el, magát az abortuszt természetesen feldolgoztam már réges rég, lassan úgyis újra gyereket várok....nem ezzel van a baj! Én úgy érzem, anyámat meggyűlöltem véglegesen...



2019. márc. 6. 23:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
77%

Ha semmilyen körülmény nem volt biztosított a gyereknevelésre, akkor nem az anyád iránt kellene dühöt érezned, hanem önmagad iránt, hogy felelőtlen voltál, amelynek terhesség lett a vége. És még a szerencsések közé tartozol, mert van olyan, akinek egy abortusz után soha nem lehetett gyereke.


Az anyád meg feltehetően tisztában volt azzal, hogy egy kiskorút nem tehet az utcára.

2019. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
45%

Hany eves voltal akkor? Hat en ezerszer adnam orokbe mintsem elvetessem. De ez en vagyok en teljesen ellene vagyok de viszont bizonyos szempontokat megertek es aterzek.


Ha engem kenyszeritett volna ra ekkora zsarolassal en is gyulolnem. Ha nem volt mas ahova mehettel volna a picivel akkor nyilvan nem az utcan akarod megszulni ertheto, de mi volt " eleted szerelme"vel hol volt akkor?

2019. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
57%
Egyebkent az elsonek igaza van eloszor is magadban keresd a hibat. Vedekezes nelkul szexeltel, tudtad mi kovetkezhet ebbol ergo eloszor te/ti voltatok felelotlenek... Anyad csak ratett egy lapattal. Nem rakhatott volna ki az utcara oke, de szerintem nem kaptatok volna valami jo banasmodot...
2019. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
45%

Magadat gyülöld meg mert gondolom kufircolni volt eszed,ne Anyukádra háritsd a saradat,életed szerelme huzhatott volna gumit,te meg irathattál volna gyogyszert,millio opciod volt,de a dugisza fontosabb volt mint a kövétkezménye,ezért nem kell 16 évesen felnőttet játszani az ágyban gyerekként,gondolom nem akarta h tönkre vágd a jövőd egy teher gyerekkel életszerelme meg ott hagyott volna a francba,hálásnak kéne lenned neki h ő legalább észnél volt nem a hormon vette el az eszét..

40N

2019. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 A kérdező kommentje:

Köszi, de anyámnak 3 abortusza is volt, és 2 gyereke született utána (én és a húgom). Nagyimnak 5 abortusza volt és 2 gyerek született.


Hagyjuk már a francba ezt az "ab után nem lehet gyereked" szöveget, mert ez is fárasztóan nagy butaság! Zárójelben ha már itt tartunk, amúgy újra terhes vagyok, nagyon könnyen összejött hála Istennek! Szóval NE riogassa SENKI az abortuszra kényszerülő lányokat, mert valószínűleg nem azért jutnak erre a döntésre, mert annyira ezt akarják, hanem mert BÁRKIVEL megeshet akár védekezés mellett is, én is tabletta mellett lettem anno terhes.


De nem ez a lényeg, hanem még mindig az, h nem vagyok képes felejteni!


Nekem egyedül ezzel az undorító zsarolásával van a bajom, amit nem tudok kiheverni. Attól tartok, h életem végéig haragudni fogok rá.

2019. márc. 6. 23:45
 6/107 anonim ***** válasza:
31%

Én csak azt nem értem, hogy a gyűlöleted annyi év után jött elő?


Abortusz után vidáman egy fedél alatt éltetek évekig?

2019. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
55%
Magadara haragudj az meg h nálatok a védekezés agyilag nem megy generáciok ota egyéni szociális probléma,ma már a nők értelmesebbek,mint h az abortuszt használják védekezés helyett,csodás mintát láttál nem csoda h itt tartasz,és mindenkire háritasz csak magadra nem..
2019. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 A kérdező kommentje:

16 évesen mégis hogy a rákba költöztem volna el otthonról? Igen, kénytelen voltam anyával egy fedél alatt élni, függetlenül attól, hogy utáltam.


Most már 19 vagyok, albérletben élek a párommal, szerintem így is viszonylag nagyon korán eljutottam odáig, hogy külön éljek ahhoz képest, hogy a fiatalok nagy része közel 30 évesen is otthon él még.


Mint írtam, TABLETTÁT SZEDTEM ! HÉLÓ HÉLÓ!!! Olvasd el újra: VÉDEKEZTEM! És úgyis terhes lettem végül!


Ne okoskodj, ne ítélkezz, amíg nem tudod a teljes tényállást!

2019. márc. 6. 23:54
 9/107 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj meg, de még ha gyógyszer mellett is történt, akkor is, mit vársz? Lehet a zsarolás nem volt szép dolog, de valószínűleg a düh mondatta ez anyuddal. Te is tudod, hogy ez volt a helyes olyan körülmények között. Gyógyszer ide oda, akinek ennyire zokon esik az abortusz, az miért szexel már 16 évesen? Azt tudnod kellett, hogy a gyógyszer sem ad 100%os védelmet. Csak magadra haragudhatsz.
2019. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim válasza:
32%

Elköltöztél otthonról, szakíts meg anyuddal minden kapcsolatot, talán észreveszi magát, és ő fog lépni feléd, mondjuk egy bocsánatkéréssel....

Fiatal voltál, vagy, megesik.

Próbálj a jelennel foglalkozni, külön éltek, van párod, lesz gyereked.

Nekik milyen lenne, ha egy félembert kapnának belőled ?

Az idő segít.....kérdés mennyi kell belőle !?

2019. márc. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!