Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Normális, hogy anyám dührohamot kap és vérig sértődik, egész napra bezárkózik a nagyszobába, ha kitakarítom a szobámat?

Keress kérdéseket hasonló témában: takarítás

2018. dec. 23. 22:41  Privát üzenet  

A válaszok

Az az ő belső diszharmóniája, békétlensége.

Ha rendben lenne magával, akkor nem ez lenne élete legkardinálisabb problémája.

Ő nyomora, szard le tényleg

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2018. dec. 23. 23:03 Privát üzenet
Ne mar ez kamu...gyere hozzánk én nem sertodok meg, sot az enyemet is kitakarithatod!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2018. dec. 23. 23:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Irritálja hogy ha bármit is csinálok itthon.

Az volt a baja,hogy vasárnap volt kitakarítva.De most az ünnepek miatt csütörtökig úgysem lehet takarítani,én meg nem akartam piszokban lenni..

# 3/10Időpont 2018. dec. 23. 23:51 Privát üzenet
nem, de őt is meg kell érteni, én megértem, mert én is ilyen vagyok, valószínűleg az lehet a baj, hogy nem tudsz rendesen takarítani, írd le pontosan, hogy szoktad csinálni, én is szoktam dührohamot kapni, ha anyám takarít, mert nem tud, és minden csak rosszabb lesz, pl a wc takarításhoz használt szutykos rongyot utána a mosdónál használja

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2018. dec. 23. 23:53 Privát üzenet

55% Fura én is erre gondoltam, mivel az élettársam is sajnos ilyen takarítási szokásokat hozott otthonról.

De így dettó, felmosott, majd a felmosóronggyal, ami előtte a vécé és a bejárati ajtó előtti részt is megjárta, na azzal törölte le a fürdőben a polcokat, ahol a kontaktlencsém is volt. Mert náluk az édesanyja is egy rongyot használ több helyre.

Elnézést az offért kérdező.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2018. dec. 24. 00:01 Privát üzenet

Gyerekről van szó a szobáját takarította. Nem hiszem, vagyis remélem nem egy cellában él ahol a sarokban van a wc...

Más szülő örülni szokott, vagy legalább természetesnek veszi, ha a gyereke rendben tartja a kis fészkét.

Szerintem van valami a háttérben, lehet nem is a takarítás volt a baja, csak elege lett. Az ünnepek sokakat kikészítenek.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2018. dec. 24. 01:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem arról van szó,hogy ne takarítanék rendesen.Elég tisztaságmániás vagyok,alaposabb vagyok nála

# 7/10Időpont 2018. dec. 24. 02:10 Privát üzenet
akkor meg pont az a baj, nálam is volt olyan, hogy hosszú órákig takarítottam a fürdőt, de látszott rajta, hogy bár abbahagynám már

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2018. dec. 24. 02:44 Privát üzenet
ez hungarikum lehetőség szerint ne szaportodj

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2018. dec. 24. 19:39 Privát üzenet
szaportodj?:D ezt benyaltad:D

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2018. dec. 24. 20:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Illetlenség otthon egész nap boxerbe lenni ha onnhon vannak a szüleim?
Mi vihet rá egy anyát, hogy egész életében rivalizáljon a gyerekével?
Normális egy 11 éves gyermeket egész napra egyedül hagyni?
Mi a kiút ebből az egész helyzetből? Bocsi hogy hosszú lett
Szerintetek miert ilyenek a szuleim? Atleta vagyok, es sokak szerint egesz nagy tehetseg. Sok versenyen szep eredmenyt ertem el, de persze mint minden normalis embernek, nekem is...
6 hetes vagyok. Ugye nem lesz baja a babának, ha kitakaritom lassacskán az egész lakást?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!