Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor anyukámat hivom telefon...

Leiyla kérdése:

Amikor anyukámat hivom telefonon vagy ő hív engem akkor a párja folyton belepofázik. Felveszi helyette a telefont mondom hogy anyut keresem és ő udvariatlanul beleszól hogy anyu mi miatt nem tudja felvenni. Nagyon idegesít. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Lehet hogy féltékeny hogy neki a lányával nem ilyen szoros a kapcsolata?
2019. márc. 11. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Anyuddal beszéld meg személyesen, hogy téged inkább Ő érdekel amikor felhívod és ezért néha zavaró, amit a párja tesz. Ha a párja veszi fel ezek után is, nyugodtan mondhatod higgadtan, hogy ennek ellenére is át tudja-e adni a telefont, mert fontos. Anyud hozzáállása is függ egyébként, ha zavarja a hívogatásod és ezért passzolja le a telefont, akkor hanyagold ezt egy darabig.
2019. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Beszéld meg anyukáddal. Kíváncsi lennék, ő mit mond erre?
2019. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sokszor kihangosítja amikor beszélünk és így van alkalma beleszólni.
2019. márc. 11. 20:15
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, ha anyukád kihangosítja, akkor elsősorban ő nem akar veled kettesben beszélgetni. Ne kenjük ezt a párjára!

Szóval anyukáddal kéne négyszemközt megbeszélned, hogy téged ez zavar, te ővele kettesben szeretnél telefonon beszélni.

Aztán anyukád vagy hajlik arra, hogy változtasson, vagy nem. Ebből már azt is látni fogod, mennyit érsz neki. ;-)

2019. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez a kihangosítás nagyon nem oké, szerintem.
2019. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Szereimtem fél h elmondja anyud h vmi nem oké,lehet h terrorban tartja..
2019. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Amikor kihangosítja, akkor mondd ki, hogy majd akkor beszéltek legközelebb, amikor csak ketten vagytok,

mert amit meg akarsz beszélni, az csak kettőtökre tartozik.

Anyukád nagyon rosszul csinálja.

2019. márc. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem anyudban és a párjában sem tudatosul, hogy téged zavar a kihangosítás. Ezen kívül lehet, hogy rosszkor hívod. Pl. ha én vacsi közben hívom a szülőket, vagy olyankor, mikor "megzavarom a beszélgetést" akkor engem is kihangosítanak, kb. mintha ott lennék és harmadikként becsatlakoznék, így az egyik ember nem unatkozik, míg a másik beszélget. Ha szólok, hogy valakivel személyesen szeretnék beszélni, akkor visszahalkítják. Szer
2019. márc. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Előző vége: szerintem szólj, hogy zavar.
2019. márc. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Én is volt hogy kihangosítódék telefont mikor anyuval beszélek mert közben måst is csinåltam ,nem lehet hogy ezėrt hangosítja ki mert mást csinål közben ,
2019. márc. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!