Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnék segíteni apának?

Hogy tudnék segíteni apának?

Figyelt kérdés

Anya már nem akar együtt maradni édesapámmal,mivel megismerkedett egy férfivel a munkahelyén. Eddig se volt túl jó a szüleim viszonya,viszont anya most válni akar. Apu még mindig nagyon szereti őt,és több héten át próbálkozott a "visszahódításával". Ez viszont teljesen sikertelen volt. Apa depresszióba esett,mindenért magát okolja...Tegnap előtt úgy begyógyszerezte magát ,hogy teljesen kikelt magából,jelenleg is kórházban ápolják (semmire nem emlékszik a történtekből). Még sose láttam ilyen rossz állapotban. Midenki őt hibáztatja,miközben ő nem tehet semmiről. Úgy érzem tennem kell valamit érte különben a környezete tönkre teszi őt. Ha anya elköltözik,akkor viszi a kistesóimat is. Viszont apa beleőrülne a magányba. Szeretnék vele maradni és támogatni őt,viszont még csak egy gyerek vagyok. Ha nem maradnék vele,lehet saját magában tenne kárt.

17/gimnazista lány



2019. márc. 11. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj vele. Igen maradhatsz nyugi. Ha valasra kerul a sor es odaig fajul akkor ugyis megkerdezik kinel szeretnel elni, de nemsokara nagykoru leszel tehat alapbol eltudod donteni. Szep dolog apudtol hogy szereti de ne tegye magat tonkre, te ott vagy neki erted probaljon tovabb lepni. Ido kell es fajdalmas lesz de ezzel nem halad elolre sajnos. Legyel vele, biztasd es ereztesd hogy te ott vagy vele ott vahy neki es rad szamithat, meritsen erot beloled . Majd jon egy jobb aki megbecsuli
2019. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Maradhatsz,megfognak kérdezni,végre egy értelmes lány akit anyu nem tud droton rángatni a szar a hazásságom mesével,majd nyugi ha nem jön be az ujpasi kuszni fog haza anyukád is.. Bár szerintem évek ota csalta apádat,nem oknélkül jutott apud ide. Csak ide minek kelett kistesó?
2019. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
És a nőgyűlölő se.ggfej megjelent.. Kérdező, ha eddig sem volt jó a viszonyuk, nem csoda hogy anyud lépett. Nagyon helyesen teszi hogy válni akar. Áruld már el, honnan veszed hogy csak anyád a bűnös kapcsolat megromlásában? Nekem úgy tűnik apád csúnyán manipulál téged, és a környezetét is. A begyógyszerezés nem más mint érzelmi zsarolás,amibe anyád valószínűleg már rég belefáradt... Csak tudd, ha anyád elmenekül, te leszel az aki ezeket teljes gőzzel kapja majd. Anyád meg jól teszi hogy viszi a tesóidat, egy ilyen szinten labilis ember alkalmatlan a nevelésükre.
2019. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
3-mas.A begyogyszerezes akat lehet erzelmi zsarolas is igen de nem minden esetben. Itt senki nem nogyulolo es senki nem szidta az anyat. Igen oka volt a megcsalasnak de nem biztos hogy az apa tehet errol. Az anya lehet megismert valakit aki jobb mint az apja es slussz sok ilyen eset van. Lehet megromlott a hazassag az evek mulasaval,sok vita es egymas nem ertekelese.ennyi. elvalnak es kesz. Az apja most ertekeli mit veszitett de legalabb megprobalta visszahoditani ami sikertelen volt. Ok tudjak miert jutottak el idaig. Ha az apja annyira zsarolni akarna vagy magahoz lancolni a kerdezot akkor martomne a fejeta suketdumaval,lefele beszelne es akkor a kistesot is edesgetne..Ellenben nem erre megy ki a jatek.. logika
2019. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"végre egy értelmes lány akit anyu nem tud droton rángatni a szar a hazásságom mesével" Nem, persze. nem nőgyűlölő itt senki...
2019. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,és képzeld elváltam mikor rájöttem h nincs mit javitani,mert nem vagyok lábtörlő,mint te aki gondolom eltur mindent a párjátol.. És én nem félrekurtam házasként,és nem cserélek havonta cseredarabot a gyerekem mellé nem ezt a MINTÁT adom nekik..
2019. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!