Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van joga ilyeneket kérdezni...

Van joga ilyeneket kérdezni egy apának a húsz éves lányától?

Figyelt kérdés
Szóval, mint az a kérdésben is benne van, lassan 20 éves leszek, de apa még mindig a 10 éves kislányának tart kb. Sose lázadtam, züllöttem el, mindig tudtam, hol a határ. A szüzességemet majdnem 19 évesen vesztettem el, akkor is szerelemből. Azóta csak két sráccal feküdtem le, de sajnos ő mindkettőről tudott. Mert azt kell tudni a sztoriról, hogy egy sportot űzünk vele, ezért gyakran közösen megyünk több napos versenyekre, és amikor a versenyek alkalmával találkozok pasikkal, esetleg elmegyünk inni, meg ilyenek, nyilván nem nehéz összeraknia a képet, hogy mi történhet még... Bár azokkal, akikkel elmegyek szórakozni, a felével se fekszek le, de ő elvárja, hogy kb minden lépésemről beszámoljak neki ennyi idősen, és nem hagyja, hogy éljek kicsit (nyilván nem határok nélkül!). Többször is megkérdezte már egy-egy olyan éjszaka után, amikor fiúval voltam, hogy "mit csináltatok?", de a legszebb kérdés tegnap jött: "hány pasival akarsz még lefeküdni?" úgy beszél rólam, mint valami elzüllött r bancról, pedig ha kicsit is ismer, tudnia kéne, hogy nem vagyok az. Nagyon erős köztünk a kötelék, de engem szinte már megfojt ezzel, hogy 20 évesen is úgy kezel, mintha 10 lennék...

2018. aug. 9. 15:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
68%
Mondd azt, hogy beszélgettetek; nem kell minden egyes részletről beszámolni. Szerintem kérdezősködni nyugodtan kérdezgethet, de neked viszont pedig jogodban áll nem megválaszolni mindent. Szóval ami nagyon személyes nem szívesen osztod meg vele, azt ne mondd el neki. Ennyi. Nem vagy köteles neki válaszolni, m eg beszámolókat tartani. Kérdezni kérdezhet, te meg hallgatni hallgathatsz, semmi köze már így a magánéletedhez; meg ha nem jó a kapcsolatotok, akkor fölösleges azt így firtatni. Tehát ne mondd el neki. Ezeket a dolgokat olyanoknak szoktuk elmondani, akiket szeretünk, akik közel állnak hozzánk.
2018. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
24%
*Azért izél , hogy leszólhasson téged; apukádnak talán önértékelési problémája van. Mert azért akar lenyomni, hogy ő is valaki másnak a fölébe kerekedhessen , és ne érezze magát "senkinek", de természetesen neked meg nem kötelességed táplálni a z egóját , meg belemenni a kis játszmáiba.
2018. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
nagyon szeretjük egymást apával, és jó a kapcsolatunk, de erről azért nem akarok neki beszélni... nem is szoktam, kitérő válaszokat adok, de nem hülye, összerakja a képet nyilván.
2018. aug. 9. 15:06
 4/65 anonim ***** válasza:
21%
*nem vagy köteles a lábtörlője lenni. Bocsi,ezmég fontos.
2018. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
34%

Hát ha összerakja a képet, hadd rakja, de te meg akkor ne törődj vele; ha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az övé; hadd morogjon csak rajta magában/magának. Ha ez őt boldoggá teszi...

:D

2018. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
hát jó, de azért nyilván frusztrál. mert hogy menjek úgy el jól érezni magam, hogy tudom, hogy jönnek majd ezek a hülye kérdések... meg a többség véleménye nem érdekel, de ő áll hozzám a legközelebb a világon, szóval valamennyire nyilván rosszul esik ez.
2018. aug. 9. 15:10
 7/65 anonim ***** válasza:
44%

20 évesen téged így használnak a férfiak?


Több kérdés nincs.


ui:


Valamit a szüleid nagyon nagyon elrontottak veled kapcsolatba. Az apád meg most próbálná behozni..

Nem örülnék neki ha a lányom odáig jutott volna ameddig te.

2018. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
42%
*Nem örülnék neki ha a lányom odáig jutott volna ameddig te. Pedig egyidős veled. És képzeld: nem cseszi át a fejem, sőt előbb tudok bármiről, mint bárki más.
2018. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
78%

"Azóta csak két sráccal feküdtem le"

"amikor a versenyek alkalmával találkozok pasikkal, esetleg elmegyünk inni, meg ilyenek...Bár azokkal, akikkel elmegyek szórakozni, a felével se fekszek le"


Most akkor melyik állításod az igaz??!

2018. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
76%

Le leszek pontozva ,de miért kell piálás után lefeküdni a pasikkal ?

Egy normális lány csak akkor fekszik le valakivel ha szerelmes.

Elég sok pasival lehettél már,csak mert bepiáltál.Könnyűvérű vagy !


"versenyek alkalmával találkozok pasikkal, esetleg elmegyünk inni, meg ilyenek, nyilván nem nehéz összeraknia a képet, hogy mi történhet még..."

2018. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!