Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagáltak a szülők,...

Hogy reagáltak a szülők, mikor megtudták, hogy dohányzol?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig titkoltam,de sajnos felgyujtottam a fügönnyöm igy lebuktam,de 18 voltam akkor már igy azt mondták h én döntöm el h mérgezem magam,nem fogják tiltani mert azzal ugy se érnek el sokat max csinálom tovább bujkálva,a függönyért anyám jobban cirkuszolt,ő varrta. Mondjuk azota leszoktam magamtol.
2019. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én nem dohányzom, de azt mondták nem érdekli őket ha csinálnám, de én a saját egészségem miatt nem csinálom. A nővérem dohányzik, nem érdekelte őket, kb ugyanazokat mondták mint az első válaszolónál
2019. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Először nagyon leszidtak és állandóan papoltak arról,hogy remélik,hogy leszokom erről a f.sról.Egy idő után megelégeltem az állandó büntetéseket és ellenőrizgetést és amikor újra nekikezdtek volna a szentbeszédnek megállítottam őket és azt mondtam,ne úgy ne mutass példát hogy min. 2 doboz cigit elszìvsz egy nap.Azóta eltűrik,de otthon nem dohányozhatok.16/L
2019. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Anyu is adott 2 nagy büdös pofont,meg apu is.
2019. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
30 voltam, úgyhogy semmit, együtt bagóztunk, ha náluk voltam, aztán én le is szoktam, ők meg örülnek, hogy legalább nekem van eszem, ha nekik nincs.
2019. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
nem volt mit megtudniuk, mert sose dohányoztam
2019. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 ha nem érint téged, akkor miért válaszolsz rá?:D
2019. márc. 17. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

hogy reklámozzam a nemdohányzást, azt, hogy egyáltalán nem muszáj kipróbálni se

tök jó módszer pl. arra is, hogy megelőzzük, hogy a szülők kiakadjanak, amikor megtudják :)

2019. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sose próbaltam ki viszont a párom szülei nagyon "okosan" oldották meg. Ez még 1981/82 volt amikor voltak azok az iszonyú büdös cigik (nem tudom a nevét sajnos de olcsó volt). Az egyik haverja ravette hogy bújjanak el cigizni de aztán be is köpte az a páromat az apjánál, aki ezutan megkérte párom hogy tüdözze le rendesen ha már nagyfiút játszik :-) Mondanom se kell hogy minden baja volt, összehányt mindent olyan rossz volt, soha többet nem gyújtott rá. Pedig az anyja nagy bagós volt meg is halt 51 évesen.
2019. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lallaaaaaa válasza:
100%

Szia ! Én elsőnek csak ilyen kipróbálós szakaszban voltam, mostanában is csak akkor szívok ha össze tudok gyűjteni egy kis pénzt rá. Én speciel elmondtam a szüleimnek nem ők jöttek rá. Hát azt mondták , hogy jó hlye vagyok hogy ilyen fiatalon szétroncsolom a tüdőm, károsítom a szervezetem, de egyéb gáz nem volt, hogy eltiltás stb. Szerintem csak azért mert ők is ilyenkor kezdték. :D

14/F

2019. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!