Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az ilyen szülő élvezi, hogy a...

Az ilyen szülő élvezi, hogy a saját gyerekébe bele köt?

Figyelt kérdés
Anyukámmal soha semmit sem tudtam megbeszélni, a párom anyukájával sokkal több mindent megosztok mint a saját anyukámmal, ő figyel rám és ad tanácsokat, anya meg inkább rám szól, hogy most tévét néz hagyjam. Amikor elmondtam neki, hogy mennyi gyereket szeretnék akkor csak annyit mondott, hogy 'mi a f**nak annyi?' egyszer azt mondta, hogy reméli, hogy én nem fogok megházasodni, nem tudom hogy lehet ilyet mondani.. Ezt még kb 4 éve mondta, azóta viszont el lettem jegyezve és 2 éven belül lesz esküvő, szeretnénk egy autót bérelni, amire azt mondta anya, hogy minek mikor van sajátunk, meg hogy a gazdagoknak szokott ilyen lenni, meg hogy csak játszom magam, meg nem vagyok észnél, és én tökre nem értem, hogy miért akarja elrontani az egész kedvem. Egy olyan autót szeretnénk választani az esküvő napjára amiért én nagyon rajongok, a barátomnak is tetszik és ha már különleges nap lesz a számunkra, miért ne lehetne az autó is? Ráadásul nem valószínű, hogy nekünk valaha lesz rá pénzünk, hogy vegyünk egy ilyen drága autót.
2019. márc. 20. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ezt az autó kérdést mondjuk megérzem, mi a tökömnek kell erre egy vagyont kiadni??
2019. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg ha a kérdezőnek és a párjának van pénze rá, akkor szervezzék úgy az esküvőt, ahogy akarják, beleértve a bérelt kocsit is.


Egyébként igen, ilyen anyád természete és ezt élvezi. Legalább anyósod normális.

2019. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Valószínűleg azért mondta hogy reméli nem hazasodsz meg, mert neki se jött be igazán, és csak az igazat mondja/ szarkasztikus volt. Nekem is ilyen nyers anyám van, de imádom mert mindent megadott nekem, felnevelt tisztességgel.. ezt az oldalát el kell fogadni, mert ez az a generáció aki elég sokat csalódott, pedig elég sokat megtett, dolgozott stb...


Az anyósod pedig jofej, de egyrészt könnyű egy “vendéggel” pár órán át kedvesnek lenni, másrészt pedig azért vigyázz hogy miket osztasz meg vele, mert házasság után ki tudja hogy hogyan fordul majd át, milyen anyós lesz, és azért nem kell a bugyid színét is tudnia.. anyukádat meg véletlenül se szidd előtte ezekkel az indokokkal amiket itt is írtál, mert az meg pláne nem szép dolog és nem is veszi jól ki magát.

2019. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen anyam, kisebb koromban is sokkal tobb dolgot mondtam el, es beszeltem meg akkori legjobb baratnom anyukajaval, amikor naluk voltam, mint a sajatommal.
2019. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!