Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A kedves apuka nem engedi be a gyerekeit a kapun.Régebben is probléma volt a láthatás.A gyerekek nem érzik jól magukat ott,folyton sértegetve vannak(csúnyák,dagadtak,egyik sem igaz).Kéthetente 2 és fél napról van szó,de mostanában már be se engedi őket.Az lenne a kérdésem ,hogy mi a teendő ilyenkor,kit kell értesíteni.Apuka nem veszi fel a telefont nekem,ezért meg sem tudom kérdezni hogy ezt hogy gondolta.

2019. márc. 21. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De ha a gyerekek nem érzik ott jól magukat,akkor ne eröltesd,mert nincs semmi értelme!

Vagy minden képen le akarod oda csapni a gyerekeidet?

2019. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Laylah ***** válasza:
És ha aláíratnál apukával egy, a láthatásról lemondó nyilatkozatot? Ha ennyire nem érdekli őt, akkor úgyis bele fog menni, onnantól meg szava sem lehet a gyámügynél. Természetesen két tanúval, vagy közjegyző előtt történjen a dolog.
2019. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hat marpedig en nem kuldenem a gyerekem oda,ahol nem erzi jol magat.. En se mentem anno.. Amikor meg zsarolassal lehetett hurcibalni,odamentem mert feltem a kovetkezmenyektol amikor aztan rajottem,hogy rohadtul nem kotelezhetnek olyanra ami nekem nem jo,felolem fater fejre is allhatott nem mentem.. Es a sajat gyerekeimmel se tennek maskent.. Ha nem akar,nem megy es pont.

Torveny ide vagy oda.

2019. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!