Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Húgom levágta a szemöldökét...

Húgom levágta a szemöldökét és szüleim egymásnak estek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Húgom (9 éves) kb 1 órája nézett valami beauty videót az interneten és ollóval teljesen levágta mindkét szemöldökét teljesen "kopaszra". Anyám amikor meglátta, elkezdett sírni, hogy elrondította magát húgom, és hogy sosem fog visszanőni. Emellett folyamatosan üvöltözött vele és kérdezgette, hogy miért csinálta de húgom csak bőgött, nem akart neki válaszolni. Az üvöltözésre apám is lejött, aki húgomat védte és elkezdett törni-zúzni tányérokat, miközben üvöltözött, hogy kussoljon el mindenki, majd mindhárman üvöltöztek egymással és akkora veszekedést csináltak, hogy még most is egymással kiabálnak és már nem bírom. Le akarom nyugtatni őket, de félek ha kimegyek a szobámból, akkor rajtam vezetik le a feszültséget és mégrosszabb lesz. Mit tennétek a helyemben?

2019. ápr. 7. 19:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudsz tenni sajnos semmit se .... majd lefognak nyugodni es rajonnek, hogy bolhabol csinaltak elefantot.

Vissza fog noni neki a szemoldoke csak nem biztos, hogy minden helyen bar olloval nem ertem hogy tudta kopaszra vagni.

2019. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Méh mindig áll a bál? 😬
2019. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
*még
2019. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Még mindig áll a bál sajnos, de most nagyon durván... Én sem tudom, de teljesen lenyírta magának, mert valami hülye youtubeo videót nézett amiben vissza akarta rajzolni magának, vagy mi...
2019. ápr. 7. 19:15
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Amit hirtelen tehetsz, hogy fogod magadat és elmész egyet sétálni, amíg elül a baj. Hosszútávú megoldásként sajnos nem alkalmazható, de az írásodból az jött le, hogy valószínűleg nem tudnál rajtuk most segíteni. Bűnbaknak pedig kár lenne most maradni :/


Egyébként is gyakoriak a veszekedések?

2019. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell semmit tenned. Egy ekkora balhé egy ilyen dologból nem biztos hogy kipattant volna. Lehet eddig is megvolt egy alap feszültség, csak kerülték a vitákat, és most ezen le lehetett vezetni.

Amúgy a mai világban, mikor a nők rendszeresen kozmetikázzák a szemöldöküket, pontosan tisztában vannak azzal hogy visszanő, hiába szedik/tépik/vágják le. Ha valami miatt billeg a kérdés hitelessége, akkor ez a rész.

2019. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Anyám nem tudom miért gondolja ezt, hogy nem nő vissza, de ő azt állítja, hogy ez már nem fog. Hát akkor elmegyek egy esti sétára aztán hátha lenyugodnak... Igen, elég rendszeresek ezek a veszekedések sajnos, minen naposak kb, de ez most nagyon durva volt, azért akartam őket megnyugtatni.
2019. ápr. 7. 19:24
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat maximum annyi a megoldas hogy megmondod anyukadnak, hogy vissza fog noni ne aggodjon, addig meg te esetleg tudsz valami termeszetesnek tunot odarajzolni a hugodnak reggelente.... (nem kene ennyi idosen sminkelnie de szerintem inkabb ez ket hetig mint hogy cikizzek amiert nincs szemoldoke)
2019. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Jaj édes istenem, miért ne nőne vissza a szemöldök... Mindenki csinál h..lyeségeket, szinte mindegyik kisgyerek eljátssza ezt 1-2x hogy belevág a hajába, szemöldökébe, stb.
2019. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Vidd magaddal húgodat is!
2019. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!